reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Dzien dobry. My wlasnie wrocilismy z kolejnego szczepienia. Przy pierwszym ukluciu Nico nawet nie zaplakal a przy drugim odrobinke wiec byl dzielny jak niewiem. Teraz spi...pol godziny jak zwykle i ani minutki dluzej.:tak:Ten diabelek bardzo malo spi w dzien. Doslownie 3 razy po pol godzinki i to tyle...no ale pzrynajmniej noce przesypia bez problemu...pozdrawiam
 
witam sie i ja!!!
BEAKTA ja mam to samo pol godz 3 razy dziennie ale noce super wstaje 3 razy miedzy 9 a 7.30 rano
ja na szczepienie wybieram sie dopiero koncem przyszlego tygodnia.
aaa i mam pytanko nie wiecie czy tutaj w aptece dostane igłe z wenflonem a moze ktoras wie jak to po ang sie nazywa tzn igla to wiem ale chodzi o wenflon!!!
pozdrawiam
 
I ja się witam z Wami, w końcu, w tym roku :-)!!!!!! Jakoś wcześniej mi nie wyszło, ech... Dobrze, że dziś piątek i jutro znów wolne, hihi - w końcu polatam z rodzinką po sklepach (choć Pyza nie przepada za tym...)!

Dzien dobry. My wlasnie wrocilismy z kolejnego szczepienia. Przy pierwszym ukluciu Nico nawet nie zaplakal a przy drugim odrobinke wiec byl dzielny jak niewiem. Teraz spi...pol godziny jak zwykle i ani minutki dluzej.:tak:Ten diabelek bardzo malo spi w dzien. Doslownie 3 razy po pol godzinki i to tyle...no ale pzrynajmniej noce przesypia bez problemu...pozdrawiam

No, my właśnie też musimy się zapisać, ale lekarka kazała odczekać 2 tygodnie po tym katarku! Oliwka też w dzień niewiele śpi, dlatego nie bardzo mam czas dla siebie i dlatego tak żadko teraz zaglądam! Oj, nie mogę się już doczekać kiedy bardziej będzie się potrafiła sobą zająć! A jak często wstajesz do Młodego w nocy?
Oliwka nadal nie chce ciągnąć butli :dry:, ani mleczka (mojego ani innego), ani herbatki, ech, smoka tylko na spacerach toleruje (i całe szczęście, ale musi ieć też pieluchę na buźce, sama sobie tak kładzie :-p)! Ale zaczęła się interesować naszym jedzeniem, więc karmimy ją też słoiczkami (jeden mamy na trzy dni!) - póki co deserki, ale trzeba wprowadzić coś innego ;-)...
Megan234, się namęczysz... Kąpiel pomogła? Aga_irlandia - śliczny suwaczek - ciekawa jestem końca, hehe... Moni26, fajnie, że już jesteś z nami :blink:!!! Sylwisko22, widzę, że ostro wzięłaś się za zrzucanie wagi! Mi zostało jeszcze 3 kg do stanu z przed ciąży, ale ja odchudzać się jeszcze nie mogę... Ale i tak nie jest źle, hihi :sorry2:!!! Aine, wracaj do nas szybko!!!!!!!!!

Pozdrawiam wszystkie mamusie i udanego dnia życzę!!! Słoneczko ślicznie świeci, aż się człowiekowi gorąco na sercu robi!!!!! Buziaki, do klikania, pa ;-)


Aaaa, mam jeszcze pytanko - chodzi o pigułki, świerze mamusie zażywacie jakieś? Ja z Polski przywiozłam sobie Azalie (dla kobiet karmiących i nie na recepte) i podobno tu również można je kupić, orientujecie się może???? Mój grzebalec podał mi jeszcze jedną nazwę, ale gdzieś posiałam katkę, muszę poszukać i twierdził, że oba są dostępne w Irlandii!!! Będę wdzięczna za odpowiedź, ale oczywiście popytam jutro w aptekach! Papatki :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ale z was ranne ptaszki ja doslownie przed kilkoma minutami oko otworzylam.... spie teraz jak niedzwiedz w zimowa pore :-D

dziewuszki jak radzilyscie sobie z rozstepami?? bo ja to sie smaruje kremami z 3 razy dziennie a i tak mi wychodza... najgorzej na piersiach bo z 2 rozmiary mi urosly i staniki to bede chyba musiala zaczac kupowac w sklepach XXXL:-) normalnie nie wiem co robic moze mam zle kremy.... jakich wy uzywalyscie ??
 
a ja już po spacerku i małych domowych zakupach!!!
kąpiel tyle pomogła,że wczoraj musiałam się szybciej położyć(dziwne u mnie)bo mi gluciki na klawiaturę kapały:zawstydzona/y:,seksik też nie pomógł!!!jednym słowem chyba już wszystkiego próbowałam nie licząc olejku rycynowego,ale w irl się go nie dostanie(pytałam i irlandzkie i polskie farmaceutki jak byłam z Susanaah w ciąży)!!

dziewczynki dostające FIS mam pytanko!!!bo ja dzisiaj do banku po wyciąg a tam brak???!!!no jakby nie patrzeć dzisiaj piątek dlatego strasznie się dziwie:szok:nigdy nie miałam takiej sytuacji tym bardziej,że przyznane mamy na nowo dopiero od jakiś 5 tyg(wypłacili za 3 tyg a póznniej 2 razy tygodniowe,ale od świąt coś mi się nie zgadza)chyba będę musiała do nich zadzwonić w pon!!!

Justynko!!!moim zdaniem to wszystko zależy od skóry ja jestem w 4 ciąży i mam 2 maleńkie rozstępy na brzuchu(bardzo nisko w dodatku przykryte tatuażem)
a wcale mało nie przytyłam(w pierwszej nie licze wogóle,druga 17-19 kg,trzecia 27 i teraz czwarta zaledwie ok 9-11)
piersi w poprzedniej ciąży doszły do rozmiaru 85 DD,teraz brałam środki,żeby nie mieć pokarmu i w sumie niewiele przybrałam w klacie:-(!!!
 
no moje piersi z rozmiaru 75c do rozmiaru 80dd tez siuply a to dopiero polowa ciazy jeszcze 20 tygodni mi zostalo i juz sie boje co to bedzie.....;-) mam nadzieje ze sie na tym zakonczy :p
 
Witam się kochane;)
Mnie również nic nie wzięło, choć tańcowałam w Sylwestra do
5 nad ranem, piłam dzięki Megan herbatkę z liści malinek, kąpiele itd
Więc tłumaczę sobie że mały po prostu nie ma ochoty jeszcze na wyjście
tym bardziej że go pobili:-D to się boi;) Mam tylko lekkie kłucia w podbrzuszu
i ból pleców więc...będę czekać
 
reklama
Czesc dziewczynki.
Krycha po pigulki do gp, tam mozesz ppwiedziec nazwe tych ktore masz.Ja nigdy nie bralam i brac nie bede ale wiem ze gp przepisuje na bank, bo zaraz po porodzie pytal sie czy chce.
Justysia z rostepami jest juz tak ze jesli skora twoja ma zbyt malo wlokien kolagenowych nic na to nie pordzisz. Nikt mi nie poqiw ze to zalezy od tego czy sie smarowalas czy nie.Ja litrami na siebie wylewalam oliwki i balsami a rozstepy jak u krowy.Ale teraz juz ich nie widac.Zjsnialay bardzo.Pomaga BIO OIL.Chyba w ciazy tez mozna juz stosowac.Jednak wszystkie srodki tylko lagada a nie likwiduja rozstepy.
 
Do góry