reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

czesc dziewczynki my juz po wizycie maialysmy sie wstawic na 11.45 a lekarz przyjal nas o 14.15 .mala byla tak zmeczona ze spala do teraz ja zreszta tez.nie bylo tak zle dostalysmy "takie cos"do zakladania i jest nawet dobrze wikusia jak narazie nie marudzi.moze nie bedzie problemu.lekarz powiedzial ze to nic powaznego ale wola zapobiegac juz teraz narazie musimy tak przezyc 6 tygodni i powiedzial ze raczej juz to pozniej nie bedzie konieczne...mam nadzieje ze tak bedzie.
MEGAN nie zaczepilam cie bo nie mialam pewnosci ze to ty a po drugie strasznie sie spieszylam bo za 15 min mialam autobus do shannon a nastepny po godzinie...ale mam nadzieje ze bedzie kiedys okazja i wszystkie razem sie kawki napijemy i poplotkujemy w realu.
noo to mi sie wlasnie wlaczyl problem z prezentami musze obdarowac tesciowa i meza i szwagra i klops bo nie mam zadnej koncepcji w tym roku...
no nic jutro jak pogoda pozwoli to okna umyje bo jakos czasu nie bylo wczesniej:zawstydzona/y:
pozdrawiam was wszystkie aaa i tez nie dlugo z KRYCHA bedziemy musialy sie rozejrzec za oslonkami i zabezpieczeniami:-D
 
reklama
... drogie mamusie... poszłam za wasza rada czyli... seksik
czekam na efekty:) slodkich snów


a tak wogóle to ostatnio słabo czuje ruchy małego...
mam wrażenie że brzuch mi sie miejscami napina (czasem nie mogę oddychac), a nie są to żadne kopniaki tylko napięcia... zaczynam się denerwowac.
nie wiem czy cos jest nie tak czy to moja wyobraźnia...
 
Ostatnia edycja:
Moni26 mam nadzieję że pomoże;) Ja w pierwszej ciąży do tego dużo chodziłam brałam kąpiele i piłam kawę naturalną bez mleka i pomogło dwa dni póżniej urodziłam;)
Jeśli chodzi o to napinanie brzucha to ja czasem też już tak mam, i to jest ok to podobno dziecko "ustawia się" aby w kanał rodny wejść i to jest niby normalne. Ja co prawda mam jeszcze trochę czasu ale pielęgniarka u GP powiedziała że wg niej urodzę przed terminem bo mały już ma główke mocno na dole - no zobaczymy;) pytała mnie jakie plany na Sylwestra i żeby lepiej spędzić go w domu na spokojnie;) Ale na wszelki wypadek idę we wtorek na kontrolę ile mały zszedł w dół?? Znając życie jeszcze przenoszę:-DPozdrawiam
 
cześć laseczki!!!
trzeba byłoby się wziąść za sprzątanie!!a tak mi się nie chce!!!!!
dopadł mnie totalny leń, ale mi też czasem się należy!!
siedzę sobie na kanapie zajadam czekoladkę i popijam herbatką, terorystka śpi!!
chyba zacznę sprzątać jak się obudzi!!!!
 
Witam!!! Padam z nóg... Oliwka strasznie marudzi przez ten katarek, jest zmęczona, ale niebardzo może spać, a ja sama jeszcze nienajlepiej się czuję :no:... Jak na złość mój mąż ma nadgodziny w pracy, więc muszę sobie radzić sama, ech... No, widzę, że ja też marudzę :dry:! Ojjj... Dobrze, że dziś piątek!!!! Idę zrobić herbatkę z sokiem malinowym i odpocznę chwilkę (bo Pyza teraz śpi)! Do później (może, jak dam radę...), udanego dzisiejszego dnia i weekendu życzę, pozdrawiam, buziaki :blink:
 
reklama
Czesc. Ja dzis pozno bo pospalismy.Pogoda daje sie wszystkim we znaki ale to nie nowosc. Wstalismy o 11.00 i jestem z tego powodu szczesliwa bo sie wyspalam.Max sie ladnie bawi bo po takim spaniu zawsze jest grzeczny, tfu tfu. A za godzinke tatus przyjedzie i wezme go do pracy na dwie godzinki bo mamusia muais tatusiowi w koncu jakis prezent kupic.Jezuu i nie mam pojecia co.Pewnie jakis ciuch, bo wszystko inne ma a ciuchow nie za wiele.Perfumy tez ma a do tego strasznie niestety wybredny wiec sie boje .
A tak swoja droga Ania powiedz mi jak czeto z mala teraz wychodzisz.Ja ostatnio wogole bo u nas tak leje i wieje ze samej mi sie nie chce. Czy jestem wyrodna mama? Ale jak moge zabirac malucha na taki wiatr? Nie wiem chyba jestem wstretna mama!
 
Do góry