reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

...Ja ostatnio wogole bo u nas tak leje i wieje ze samej mi sie nie chce. Czy jestem wyrodna mama? Ale jak moge zabirac malucha na taki wiatr? Nie wiem chyba jestem wstretna mama!

Że się wtrące, jeśli mogę, nie uważam żebyś była wyrodną matką - ja nie ma takiego stażu co Wy, ale jak jest pogoda do kitu to też nigdzie się nie wybieram z Oliwką!!! Żadna to przyjemność spacerować w takich warunkach, a i konsekwencje moga być mało miłe :baffled:...

Zapomniałam się Wam jeszcze pożalić, że strasznie nie lubię podawać Pyzie lekarstw, zwłaszcza kropelek do nosa, wtedy tak na mnie patrzy, ech, szkoda gadać... Szkoda mi jej okropnie! I jeszcze mam poczucie winy :-(...
 
reklama
dzień dobry... jak narazie nie pomogło jestem w domu i żadnych bóli... dziś trzeba będzie powtórzyc wieczór...
ale za mna znów ciężka noc... tym razem żołądek...
Magda ja tez mam we wtorek wizyte w szpitalu (mój termin wypada)... miłego popołudnia
 
A tak swoja droga Ania powiedz mi jak czeto z mala teraz wychodzisz.Ja ostatnio wogole bo u nas tak leje i wieje ze samej mi sie nie chce. Czy jestem wyrodna mama? Ale jak moge zabirac malucha na taki wiatr? Nie wiem chyba jestem wstretna mama!

Ania to było do mnie czy do Ani-Krychy? hihi. No ja Gosiu z małą nie wychodzę. Według mnie to bez sensu, i tak muszę folię zakładać, bo wieje i pada, a ona marudzi pod tą folią i ją ściąga, żadna przyjemność i dla mnie, i dla niej.Za to w domu się całkiem fajnie bawimy, moje dziecko lubi abstrakcyjne i odjechane zabawy:-D ostatnim jej hitem jest coś takiego: siada mi na kolanach twarzą w moją stronę, ja zakładam chustkę na swoją i jej główkę i tak siedzimy pod tą chustką hihi, po czym ona pokazuje mi na serce i robi rączką puk puk, a następnie zaczyna ruszać kuperkiem, co oznacza, ze mam śpiewać:-D a zgadnijcie co-"Serduszko puka w rytmie cza-cza!!":-D no i tak z 40 minut potrafi hahahahaaa.
 
muszę się Wam pochwalić!!
posprzątałam całe mieszkanie od a do z!!!
jestem z siebie dumna!!!
Monisiu...mi też seksik nie pomaga!!ale przejedz się ze 2 razy na szmacie po całym domu i jeszcze ze 2 razy po schodach i może Cię ruszy
 
ja cały dzień walczyłam jak lwica i wygrałam z bałaganem!!
nawet Książe jak przyszedł z pracy to go w podłogę(czystą)wmurowało!!!
nie to,że na codzień mam bajzel,tylko mały nieład artystyczny!!!:-)
najgorsze jest to,że co ugotuję coś już z myślą na święta to od razu zjadamy!!!!!!!!!
 
aaa Magda fajnie, ze jestes, bop chciałam Cię o coś zapytać, nie wiem, czy mogę:-D dlaczego Ty swojego mena nazywasz Książę??:-) fajnie tak:) ale skąd to się wzięło?:-D
 
reklama
Do góry