reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
no ja też się odzywam!!
ostatnio trochę zaganiana(może do szpitala pójdę na święta,więc robie ile się da,żeby moje słonka mieli co jeść itd)
Agusia!!!wielkie,olbrzymie gratulacje!!!!!!!mam nadzieję,że ciąża będzie się dobrze nosić i zakończy się zdrowym synkiem w ramionach!!!
ja w momencie zagrożenia poronieniem musiałam łykać duphaston!!(lekarz z polski mi kazał)!!!
Aniu!!!
my chcemy sprzedać auto z wielu przyczyn:
problemy finansowe i konieczność zakupu większego,bo się nie mieścimy a tu zaraz nas 4!!
idę dalej...na spacerek i po tabletki do ssania,bo mnie coś dusi,a nic innego brać nie mogę!!!!!
miło mi poznać moderatorkę!!pozdrawiam
 
aga moje gratulacje :)))) ale sie ciesze :) napewno tym razem wszystko dobrze sie skonczy :) moze spotkamy sie na porodowce hhehhe!!!no i trzymam kciuki za ten egzamin!!!
gosia nie biore bagazu na dominika w ta strone..z kraju owszem ale w ta strone tak naprawde jeden mi starcza..puzniej i tak sie okazuje ,ze polowy rzeczy w ogole w polsce nie uzywam!!!
dobra tym razem zegnam sie juz na serio :)))) buziaki :))))
 
czesc dziewczynki!!!mnie dopiero dzis podlaczyli do netka.niestety COS sie stalo z nasza linia...tak mi to wytlumaczyla pani w eircom...ale niewazne.oj u mnie przez ten czas duzo sie dzialo zdazylam polske zaliczyc SAMA :-(niestety ale musialam leciec smutna sprawa pogrzeb wujcia bardzo mlodego i kochanego:no:wczoraj bylismy u lekarza z mala z ta szyjka (o ktorej wspominalam wczesniej)i juz wszystko ok tylko nowy problem wynalezli mala ma cos z lewym bioderkiem :-:)-:)-(w czwartek do szpitala zaloza jej cos plastikowego na nozki kurcze my to peszka mamy ale lekarz powiedzial ze to niby nic groznego i ze to wszystko przez te kleszcze przy porodzie!!!smutno mi martwie sie o nia strasznie!!!jesli ktoras z was zna jakies szczegoly dotyczace takich problemow z bioderkami to prosze napiszcie bo chyba zwariuje!!!
AGA ja weszlam rano na forum i od razu zauwazylam ten suwaczek ale pomyslalam ze to znowu test i zignorowalam to...no ale jak sie okazalo to prawda wiec zycze ci z calego serca zdrowka dla ciebie i twojej malej fasolki ja trzymam kciuki NAPEWNO bedzie dobrze i juz nie dlugo wkleisz zdjecia slodkiego syneczka albo corci!!!

no nic bede konczyc !!!mala spi a my relaksujemy sie na kanapie z mala przerwa na pisanie do was...aaaaaa i witam wszystkie nowe kolezanki i tez trzymam kciuki za szybkie rozwiazania!!!
teraz juz mam netka to bede wpadac czesciej ...no chyba ze COS sie stanie z nasza linia:-Dpozdrawiam was imilej nocki zycze
 
dzien dobry.....
sylwia jesli jest problem z bioderkami to pewnie zaloza jej taka szyna pomiedzy nozki zeby dysplazje zlikwidowac:) to nic strasznego jest mala i pewnie kilka tygodni bedzie musiala ja nosic....tak bynajmniej jest w polsce...niestety wszystko to to ze sa pampersy....jak ja mialam dzieci to sie nakladalo podwojne szeroko zlozone pieluchy zeby nie bylo klopotow z bioderkami.....ale nic sie nie przejmuj to sie zdarza i napewno nic jej nie bedzie....ale uczulam abys ja obserwowala i pamietala ze miala problem z bioderkiem....jak juz zacznie stawiac kroki to obserwuj czy stawia obie nogi prawidlowo:):):)na wszelki wypadek...:)))
jesli zaloza malej szyne bedzie plakac...i bedzie marudna.....i to bedzie ciezki okres dla was...ale kochana pod zadnym pozorem( ja wiem jak to jest) nie zdejmuj jej tego...im mniejsza tym krocej bedzie nosic ....pozdrawiam serdecznie......

aha to tylko moja opinia jest...tak wiec najlepiej zapytaj lekarza...ja nim nie jestem ale w wielu sprawach sie orientuje :):)
 
dzieki Aga no ja tez slyszalam o tej szynie tylko zastanawiam sie jak to jest z tym tutaj czy to mozna sciagnac do kapieli itp kurde peszka mamy strasznego a najgorsze ze zaczynam sie obwiniac o to wszystko ze tez nie moglam sama urodzic tylko uzyli tych przekletych kleszczy!!!
jeszcze raz dzieki aaa i zycze zdanego egzaminu!!!
 
Witam sie ja.Ale krotko .Potem napisze wiecej bo kawe musze wypic bo jakas nietomna jestem. Aine ja mam autko do sprzedania, rodzinne ladne autko, z malym przebiegiem za dobra cene.
 
reklama
cześć wszystkim:-) ale pospałyśmy z małą! do 11:00! a to dobrze, bo w nocy wciągnęliśmy się z małżem w film-"Przyczajony tygrys, ukryty smok"-suuuper, polecam!
i miłego dnia życzę:)
Gosiu napisz coś na pw o tym aucie;)aaa, wejdę na nk, może masz fotki w galerii:)
No byłam, nie masz:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry