reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

a ma dowód osobisty??tez przecież przejedzie na nim!!DHL chyba pracuje też w święta!!


co do szpitala,,,,napisze Wam jak coś zjem i położe małą!!trochę dziwnie mnie potratowali...ale,,,,,
 
reklama
co do szpitala...
pojechałam rano podpieli mnie pod ktg i stwierdzili skurcze co 5 min regularnie!!
przyszła do mnie Polska pani doktor,zbadała ginekologicznie i wysłała do domu!!
powiedziała,że właściwie jeśli dzidzia nawet teraz się urodzi to nie ma niebezpieczeństwa bo dostałam te sterydy!!
czyli w sumie nic nowego!!
odezwe się jutro jak będę miała natchnienie twórcze do pisania bo dzisiaj strasznie mi to idzie!!
dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Hej!!! W czas się odzywam, ale jakoś wcześniej mi nie wyszło :-p... Wiecie co, moje dziecię przespało dziś w nocy 5 godzin bez przerwy a potem, po półgodzinnym karmieniu się z przebraniem pieluszki i lulaniem zasnęło na kolejne trzy - szok :szok:, pozytywny oczywiście ;-)!!!!!!! Ciężko mi w to uwierzyć do tej pory i oby więcej takich nocek było :-)...
Megan234, trzymaj się!!! Na całe szczęście Twoja córcia już ma płucka "zabezpieczone", ale dobrze by było żeby jeszcze popływała w brzuszku :tak:!!! Natinke18, tak czasem bywa z tymi dokumentami, hehe :sorry2:... Brat pewnie wściekły, co? Gastone, wiadomo już coś o Jaśku? Nadal trzymam kciuki za niego!!! Bidulek, taki malutki a tyle musi już przejść :baffled:... Będzie dobrze - wierzę w to!!! Sylwisko22, na papierach do paszportu podpisywali się dyrektorka i zastępca z męża pracy.

Miłego wieczorku mamusie i do jutra, pa
 
Siemanko!!! Słoneczko :-D!!!!! Oby tak zostało, chociaż, niestety, zapowiadali inaczej...

dzieki krycha a napisz mi jeszcze co dokladnie wysylalas jesli mozesz oczywiscie.moja mala juz tez coraz lepiej spi w nocy.pozdrawiam

Pewnie, że mogę Ci napisać - p60 męża, jego paszport, nasze numery PPS, 2 zdjęcia (jedno "naznaczone" przez Garde ;-)) no i wniosk! Aaaa i nie wiem czy dobrze pamiętam, ale mąż chyba wrzucił jeszcze akt małżeństwa... Z tyłu formularza masz napisane co trzeba wysłać, zerknij, bo mogłam o czymś zapomnieć :eek:...

Dziś znów pospałyśmy, 7 godzinek z półgodzinną przerwą, haha :-)!!! A teraz muszę swojego powera poświęcić na zaległe prasowanie, bo trzeba się spakować do końca... Pozdrawiam, narka :-p
 
reklama
Czesc dziewczynki.Sloneczko swieci, moze w koncu pojde na jakis zalegly spacerek?:eek:
Krycha Jasiek ma dzis operacje.Narzie nic nie wiem, wieczorem dopiero bede dzwonila do domu.Wczoraj juz zabrali go do szpitala, zeby przed operacja zrobic wszystkie badania.Morfologia i takie tam.Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!:tak:
Jejku ale moj Max to balaganiarz! Burdel mam koszmarny.Na ogach jest od dwoch godzin a demolke zrobil totalna!:baffled:
 
Do góry