reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
Cześć!!! Pogoda dziś do kitu, a tyle mieliśmy do pozałatwiania... Na całe szczęście jakoś ten największy deszcz nas ominął ;-), hehe! A jeszcze do tego wszystkiego Oliwka dziś mam zwiększony apetyt, ale i tak i tak dzień spokojnie mija :tak:...

Laseczki,a co powiecie na imprezkę około pępkową u mnie po 22.11??
upiekłabym jakieś ciacha,kawka i plotuchy??dajcie znać czy to ma sens?!
a po 22 bo do 22 jest moja mamka

:dry:, a ja w Polsce, ale będę z Wami jak zwykle wirtualnie :-)!!!

A co do weekendu, znaczy już niedzieli, to zapowiada się leniwie - długie spanko, jakiś spacerek i odpoczynek - czyli laba na całego!
Pozdrawiam, do jutra :sorry2:
 
reklama
hejka!kurcze napisze wam coś smiesznego ale nie koniecznie dla mojego brata!otóż moj kochany brat(lat 17)we wtorek mial do nas przyleciec...mial bo juz raczej nie przyleci:wściekła/y:dzisiaj mu sie wspomnialo o paszporcie...zaczelo sie szukanie w calym domu!gdy paszportu nigdzie nie znlazl zaczal myslec gdzie ostatnio go używał,przypomnial sobie ,ze jechał autem do niemiec i w aucie ostatnio widzial dokument...mhh w tym problem,ze autem nasz tato jest we francji!!!!!!!!!!!no i teraz jak z francji w 1 dzien dostarczyc list???gdyby nie swieto w polsce to by bylo mozliwe - firma kurierska,ale firmy te pracuja tylko w dni robocze..byly rozne pomysly ale raczej sie tu nic madrego juz nie wymysli?chyba,ze ktoras z was ma jakas propozycje????normalnie szok....:no:
 
Do góry