reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Czesc dziewczynki.Ja tylko na chwilke bo niemoge siedziec przed kompem bo mam problemy z oczmi./napisze wiecej jak mi przjedzie.co do Jasia to oczywiscie operacja sie nie odbyla.Powod? W sobote pan anstazjolog zlozyl wymowienie i w niedziele juz sienie pojawil.Do tego druga pani anastazjolog przyniosla zwolnienie lekarskie.7 dzieci czeka na operacje.Profesor zalatwia anstazjolga.Jasiek bedzi eoperowany w przyszly poniedzialek jak oczywiscie bedzie anastazjolog.inne dzieci musza byc operowane natychmiast, na szczescie Jas moze poczekac jeszcze te klilka dni.A temte dzieci?? Jesli nie zostana szybko operowane nie beda widzialy.No i to jest wlasnie polska sluzba zdrowia.N?ic dodac nic ujac.Jesli w poniedzialek operacja sie nie odbedzie bedziemy operowac prywatnie.Operacja kosztuje 700 zl.Wiec nie jest zle.Pozdrawiam.
 
reklama
cześć laseczki!!
gastone...przykro mi,że Jaś musi czekać jeszcze na tą operacje-Polska rzeczywistość!!
pogoda w sumie nie jest najgorsza!!ale ja chyba dzisiaj nie wychylam nosa z domu!!dopadł mnie szał porządkowy przed przyjazdem mojej Mamki!!
nawet wziełam się za prasowanie,ale po pierwszym obrusie i 9 serwetkach zrezygnowałam!!
zaraz będę je składać w takie ozdobne wygibasy!!do póznieja miłego dzionka życze
 
Witam. Mnie wprawdzie szal sprzatania nie zlapal lecz raczej niezbedna koniecznosc. Caly dom musze porzadnie wysprzatac ufff a tak strasznie mi sie ne chce ze hej. Chyba bede robic to fazami przez te trzy do piatku a potem juz tylko gotowanie,gotowanie,gotowanie:-)
 
Dzień dobry!!! Moje dziecię śpi, mąż właśnie wyszedł do pracy, a ja postanowiłam zaglądnąć do Was :tak:!!!

Czesc dziewczynki.Ja tylko na chwilke bo niemoge siedziec przed kompem bo mam problemy z oczmi./napisze wiecej jak mi przjedzie.co do Jasia to oczywiscie operacja sie nie odbyla.Powod? W sobote pan anstazjolog zlozyl wymowienie i w niedziele juz sienie pojawil.Do tego druga pani anastazjolog przyniosla zwolnienie lekarskie.7 dzieci czeka na operacje.Profesor zalatwia anstazjolga.Jasiek bedzi eoperowany w przyszly poniedzialek jak oczywiscie bedzie anastazjolog.inne dzieci musza byc operowane natychmiast, na szczescie Jas moze poczekac jeszcze te klilka dni.A temte dzieci?? Jesli nie zostana szybko operowane nie beda widzialy.No i to jest wlasnie polska sluzba zdrowia.N?ic dodac nic ujac.Jesli w poniedzialek operacja sie nie odbedzie bedziemy operowac prywatnie.Operacja kosztuje 700 zl.Wiec nie jest zle.Pozdrawiam.

Hmmm, jaka szkoda, ale dobrze, że jest w lepszej kondycji niż tamte bidule... Nadal trzymam kciuki i czekamy na wieści, bo będę Was nawiedzać z Polski tak często jak tylko się da, hehe :-p!!!

Megan234, przypomniał mi się jeszcze jeden przepis na sałatkę - gotowany ryż, podsmażane pieczarki, czosnek, sól i pieprz do smaku - wymieszać i dodać majonezu! A jeśli chcesz coś na ciepło to dobre są papryki faszerowane - zwykłe papryki, wydrążyć środek i nafaszerować ugotowanym ryżem wymieszanym z mielonym mięsem doprawionym czosnkiem, solą i pieprzem (farsz tak jak do gołąbków). Ułożyć w garnku, zalać wodą dodać jeden rosołek drobiowy i gotować 30 - 40 minut tak, żeby mięso nie było surowe!

Dobra, znikam na razie, muszę coś zjeść póki Oliwa drzemię i zastanowić się co jeszcze muszę spakować :baffled:! Pozdrawiam tym czasem, narka :sorry:
 
dzięki Wam za przepisy!!
napewno z któryś skożystam,ale jeszcze nie wiem na co się zdecyduje!!
najpierw porządki,szykowanie pościeli i ręczników itd!!jeszcze musze wymyśleć gdzie zabrać gości-bo nie widzieli nic poza limerick!!!
ja uciekam składać pranie
 
megan a polskiego bigosu nie możesz gościom zrobić? albo krokiety z barszczem....( wkręciłam się w te przepisy:eek: :-D )
 
przyznam szczerze,że myślałam o polskich potrawach,ale goście będą z Polski w dodatku idą święta więc to będzie u nich w domach na stołach!!a ja chciałam właśnie coś takiego z pompą!!takiego...no same wiecie...co ładnie wygląda i smakuje!!
walcze dzisiaij z moja małą!!ma straszny dzień,aktualnie strzela mi ze stanika:wściekła/y:ale cóż to tylko dziecko
 
no to magda może zrób im dla odmiany jakieś irlandzkie żarcie- to ci mało zjedzą hehehe:-D nie no ale poważnie to może ten ich beef stew? łatwe to jest a jak brzmi:-D albo indyka i pieczone ziemniaki, te baby patatos? no nie wiem, też bym miała dylamat...
 
reklama
Aniu widzę,że naprawde Cię wciągło??siedze właśnie na chińskich stronach i szukam pomysłów na dekoracje mieszkania robionych własnoręcznie!!
np abażury do lamp,kompozycje z suszu itd!!
musze powalić gości na kolana tym bardziej,że w tym mieszkaniu jeszcze nas nikt nie odwiedzał
 
Do góry