reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Góra prasowania i nie mam kiedy tego zrobić :dry:... Oliwka niespokojna, budzi się co pół godziny, godzinę - mam chwilkę żeby coś wciągnąć i napić się czegoś, bo jak już wstaje to z rąk mi nie schodzi i buczy z przerwą na jedzonko (jak już zaskoczy, że ma cyca pod nosem) :baffled:!!!

krycha jeśli Cię to pocieszy, to wlasnie na gadulcu klikam z kumpelą, która ma 15-dniowe bliźniaki-to dopiero jazda! jednym palcem pisze:-D i ma to samo co ty i inne mamuśki niemowlakow , tylko ze wszystko x2:-D i koncert w stereo co chwilę heheh. bidulka.
 
reklama
krycha jeśli Cię to pocieszy, to wlasnie na gadulcu klikam z kumpelą, która ma 15-dniowe bliźniaki-to dopiero jazda! jednym palcem pisze:-D i ma to samo co ty i inne mamuśki niemowlakow , tylko ze wszystko x2:-D i koncert w stereo co chwilę heheh. bidulka.

Hehe, to nie zazdroszczę!!!! U mnie nadeszła pomoc, mąż z pracy wrócił :sorry2:!!! A w sumie Oliwka, póki co, spokojniesza jakaś - "widzę światełko w tunelu"...

Udanego weekendu życzę i pozdrawiam gorąco mamusie, pa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ah krupnik byl wyborny! Najwazniejsze ze smakowal mojemu smokowi.Co do fachowcow to ja czekalam tez juz 5 tygodni na takiego co mam mi zamontowac zmywarke.:baffled:No i dzisiaj przyszedl.Wymierzyl szafke, pomyslal i...zmywarka bedzie za trzy tygodnie! :szok:No a najgorsze ze do kogos innego nie pojde bo nam zawsze wszystko taniej robi a kto wie czy wogole zaplacimy bo przyjdzie na portret z rodzina wiec chyba bedzie machniom jak to moj ojciec mowi hih My mu zdjecia on nam zmyware!
No a poza tym to wlasnie musialam wyrzucic ostentacyjnie misia bajeczke bo Masiek go sie panicznie boi jak babajagi hihi.:szok:Udawalam ze Miso jest be i mama go wyrzuca! I zrobil papa i misio narazie lezy w recyklingu potem musze go schowac hihih.:blink:
 
oj gastone z Ciebie kawał wredej baby!!
tak mi narobić ochoty na krupnik!!
a z powodu pogody nie mogłam wyjść na dwór!!
mam nadzieję,że następnym razem dostaniemy z Susanaah zaproszenie
 
witam z rana:-) jakie macie plany na weekend?my dzis idziemy do cresentu na BARNEY-a niby ma byc jakieś przedstawienie ,warto zobaczyc zwlaszcza,ze mamy 5min na nogach spacerkiem z zawsze to jakas atrakcja dla malego:-)
a wieczorkiem idziemy na urodzinki...a jutro pewnie bedziemy sie byczyc;-)
milego weekendu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
cześć dziewczynki!!
u mnie jakie plany na weekend??hmmm dzisiaj Książe do 16 w pracy,pózniej jakieś małe domowe zakupki!!i dzisiaj chyba TV do nocy!!bo wstałam już zmęczona i obolała!!może porobie trochę na drutach,ale nie wiem czy będęmiała natchnienie twórcze
a jutro...chciałabym pojechać gdzieś na spacer,ale pewnie nic z tego nie będzie bo Książe niebardzo pozwala mi wychodzić z domu!!miłego weekendu
 
Czesc dziewczyny.Ja sprecyzowanych planow nie mam.Dzis maz pracuje do 16 jutro zas jesli bedzie pogoda to no to hulaj dusza ale watpie w to bardzo wiec pewnie bedziemy sie poprostu byczyc!Milego weekendu zycze!
 
AGA zablokowalam galerie bo nieproszeni goscie mi tam zagladaja tj byla dziewczyna mojego meza i jakies dwuznaczne komentarze dala!!!:wściekła/y:ale zaprosze cie do znajomych i mozesz odladac choc uwazam ze nie ,ma tam zabardzo na co patrzec no chyba ze na moja coreczke!!!pozdrawiam was wszystkie a moje plany na weekend to dzisiaj zdjecia a pozniej male zakupy no i do domku maz musi troche odpoczac
 
reklama
Laseczki,a co powiecie na imprezkę około pępkową u mnie po 22.11??
upiekłabym jakieś ciacha,kawka i plotuchy??dajcie znać czy to ma sens?!
a po 22 bo do 22 jest moja mamka
 
Do góry