reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Dzień dobry wszystkim!!!! Pogoda do kitu, łeb mnie boli, Oliwka marudna, ale... dziś już piątek :-)!!!
Moni26, ja też okropnie bałam się porodu (również moje pierwsze dziecko), ale dziewczyny mnie tu pozytywnie nastawiły :-D!!! Przez całą ciążę zastanawiałam się nad epiduralem i w ostatniej chwili się zdecydowałam, wpisałam do karty planowania porodu i teraz już wiem, że nastepny poród tylko ze znieczuleniem zewnątrzoponowym!!!!!!!! Najpierw podawali mi ten gaz, ale był skuteczny tylko do pewnego momentu, poźniej bóle się nasiliły i już tylko modliłam się o epidural!!! A jak mi go podali to już luzik, nic nie czułam :sorry2:!!! Nawet jak Oliwka przeciskała się przez kanał rodny, ale ona urodziła się malutka 2600 i 49 długa ;-)! Będzie dobrze!!!!!!! Jedyne co mogłabym Ci doradzić to poczytaj sobie o karmieniu piersią, bo tam każda z pielęgniarek ma swoją teorię i można się zakręcić! Ja zaskoczyłam o co biega dopiero jak sobie do siostry zadzwoniłam :tak:, hehe... Jeśli chodzi o suwaczek to napiszę Ci jak ja wstawiałam - ustawienia, edytuj sygnaturę i tam wklejasz linka (dla forum), a potem zapisz sygnaturę i wsio! Powodzenia :blink:

Mimo wszystko miłego dnia życzę, pozdrawiam, do później, pa
 
reklama
no i relaksik...młoda poszła do spania...ja mam herbatkę,batoniki,maseczkę na twarzy i laptopa na kolanach...co więcej mi do szczęścia pozeba??
dzisiejszej wygranej w euromilion i trochę słońca...hihi
a tak serio...donoszenia ciąży!!
 
Dzieńdoberek wszystkim;)
Dziewczyny mam pytanko czy któraś z Was zna może jakąś fryzjerkę, która sobie dorabia w domku?? Nie chcę sobie farbować włosów tylko jakoś podciąć końcóweczki i przód jakoś bo tak rosną mi moje kłaczki bezwładnie i mnie coś wzięło ale to pewnie dlatego że łóżeczko chciałam kupić wczoraj a w sklepie nie było już go i muszę czekać:-( Jak któraś z Was zna jakąś fajną fryzjerkę będe wdzięczna:-) Poza tym pogoda do bani, można zwariować:baffled: Moja mała właśnie to robi a dzidziuś też od rana kopie jak szalony:-D

moja siora jest fryzjerka jesli chcesz to podam cie jej numer:-)a tak wogole to witam wszytkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ja wlasnie siedze sobie przed kompem i odpoczywam.Dzis dzien sprzatania gory domu (bo dol musze sprzatac codziennie, tak moj maluch rozrabia).Wiec trzy lazieneczki wymyte, posciel zmieniona, pranie sie robi, krupniczek dla dzidzi zrobiony a ja odpoczywam.Tylko tesknie za lubym bo ta wstretna pogoda mnie nastraja negatywnie.A moj luby wroci pozno bo dzis slubek ma..buuu :growl:
 
oooooooo ja tez mam chwile zasłużonego relaksiku:-) jak co piatek posprzątalam ''góre" ,obiad zrobiony a dominika nie ma...kumpela go wzieła by sie u nich z jej synkiem pobawił..wiec telewizorek,komputer i kawka no i troche slodkosci(moje uzależnienie:wściekła/y:).w polsce maja dluuuugi weekend szkoda ,ze tutaj go nie uznaja:no:!!buziaki
 
Witam. Moj historia z kuchenka zakonczyla sie tak, ze wieczorem pzryszedl kolega odlaczyl stara i podlaczyl nowa:-) a moja wlascicielka dzis rano pisze ze dzwonila do kilku elektrykow i wszyscy sa zajeci do przyszlego tygodnia, wiec jej odpisalam ze od wcozraj juz mam kuchenke podlaczona,bo inaczej to bym sie zaczekala:tak:...no, to koniec historii:-D
Pogoda naprawde paskudna.W ten najwiekszy dzisiajszy deszcz musialam skoczyc na miasto, przemoklam jak nic a maly po folia wiec suchutko i cieplutko. Dobrze ze od wczoraj mamy dwa auta wiec jedno zostaje do mojego osobistego ,prywatnego uzytku:-):-):-)
 
cześć dziołchy:-)
Gastone ja za ten krupnik Cię uduszę, takiego smaka mi narobiłaś, ze chyba wyślę męża do polskiego sklepu po kaszę:-D
 
reklama
Góra prasowania i nie mam kiedy tego zrobić :dry:... Oliwka niespokojna, budzi się co pół godziny, godzinę - mam chwilkę żeby coś wciągnąć i napić się czegoś, bo jak już wstaje to z rąk mi nie schodzi i buczy z przerwą na jedzonko (jak już zaskoczy, że ma cyca pod nosem) :baffled:!!! Dobrze, że jutro sobota - idziemy wydać trochę kasy, hehe, trzeba Młodej jakieś zabaweczki sprawić, bo wszystko ją już ciekawi :-p! No i jakieś większe ciuchy musimy jej kupić, bo już się taki grubasek zrobiła, że nie mam jej w co ubierać!
No nic, spadam, bo znów się obudziła i włączyła syrenę, narka :sorry2:
 
Do góry