reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
ja tez na kranowce i powiem wam moje drogie ze woda tutaj jest bardziej czysta niz ta nasz w polsce....i jak sie napijecie kranowki to wam nic nie bedzie:):):)
aaa mialam zapytac....ktora ma ogrzewanie olejowe?????/ciekawa jestem bo dzis zatankowalam wlasnie i nie wiem na ile mi ten olej starczy:):):)
 
buuu, wygląda na to, ze tylko w mojej okolicy jest taka woda do dupy:( naprawdę, czuć chlorem, żelazem i w ogole chemią...zapraszam na kawkę to się przekonacie:-p :-D
aaaa, dziewczyny, widzialyście Sylwię z długimi włosami?:-D fajnie:)
 
ja tez na kranowce i powiem wam moje drogie ze woda tutaj jest bardziej czysta niz ta nasz w polsce....i jak sie napijecie kranowki to wam nic nie bedzie:):):)
aaa mialam zapytac....ktora ma ogrzewanie olejowe?????/ciekawa jestem bo dzis zatankowalam wlasnie i nie wiem na ile mi ten olej starczy:):):)[/quote

uff juz sie wystraszylam ,ze tylko ja gotuje na tej kranowie :confused:
tez chcialabym sobie przedluzyc wlosy bo nigdy nie mialam dluzszych niz do ramion(tak mi niestety slabo rosna....wogole mam je takie liche)i jestem ciekawa jak by mi bylo,ale moj mąż ciagle mi to wybija z glowy,jakos mu sie to nie podoba!ale ja i tak chyba sie na to skusze:-)moze po nowym roku...milego wieczorku:-)
 
ja też chciałam kiedyś przedłużyć a dokładniej zrobić sobie warkoczyki..ale nie wyszło(miał mi zrobić jeden murzyn,a pózniej mnie wyrolował) tu zresztą pewni to drogie no i nie ma chyba co liczyć na polską obsługe??!!
co do wody to ja małej robie z przegotowanej mleko,a sama wszystko gotuje na kranówce zreszta....w restaurajcach jak zamówicie wode(np z cytryna) też jest to zwykła kranówka!!
czasami sama podłączam się do kranu,jak już mi soki bokiem wyjdą!!
a tak poza tematami...to moja mała dzisiaj przechodzi samą siebie!!
wchodzi mi poprostu na głowe,a ja jak na złość dzisiaj z gorączką zimne poty ze mnie idą!!
nie mam siły z nią walczyć!!właśnie spakowałam walizkę jeszcze tylko pampersy,motylki i te majtki jednorazowe i będę gotowa!!stoi ta walizka w rogu i się na mnie patrzy;-)mam nadzieję,że zostanie tam choćby do świąt !!miłego popołudnia
 
A ja też wszystko na kranówie gotuje :-p... Kurcze, nasze pierwsze odwiedziny u kogoś dziś były i było sssuuuppppeeerrrrr... Tak swoją drogą szkoda, że tak daleko mieszkamy od siebie, mniejsze szanse na spotkania w realu :baffled:... Pozdrawiam mamusie i do jutra, idę dziecię kąpać, pa pa pa :-)
 
reklama
A ja też wszystko na kranówie gotuje :-p... Kurcze, nasze pierwsze odwiedziny u kogoś dziś były i było sssuuuppppeeerrrrr... Tak swoją drogą szkoda, że tak daleko mieszkamy od siebie, mniejsze szanse na spotkania w realu :baffled:... Pozdrawiam mamusie i do jutra, idę dziecię kąpać, pa pa pa :-)

a w ktorej czesci miasta ty mieszkasz?
 
Do góry