reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
w limerick kosztowały 200e ,ale właśnia ja od pewnego czasu stałam się rasistką:zawstydzona/y:i jakoś nie chcę,żeby mnie dotykała murzynka!!
nigdy nie miałam nic do innych ras,ale sama mieszkałam z murzynem i oto skutki!
 
Witam.Nie mam slow normalnie. Wczoraj napisalam do mojej wlascicielki ze mi sie zepsula kuchenka elekryczna na co ona dzwoni po dwoch godzinach ze kupila mi nowa i ze dzisiaj do poludnia mi ja przywioza i wezma stara tylko mam sie upewnic zeby ta stara byla odlaczona od gniazdka i powtarza mi to dwa razy, wiec sobie mysle no przeciez potrafie wyciagnac kabel z gniazdka. Wieczorem zaciagnelam meza zeby mi ta kuchenke odsunal co dojde do kabla a tam patrze....kabel zamurowany!!!:szok::szok: normalnie zamurowany na dlugosci jakies 0.5 metra i w dodatku koniec tego kabla jest przykrecony do takiego duzego gniazdka z czerwona lampka(pewnie wiecie) wiec tu jak nic jest potzrebny elektryk juz nie mowiac ze jakis budowlaniec z mlotem tez by sie przydal. Jakby nie mogla byc zwykla wtyczka jak w PL. Przed chwila napisalam mojej wlascicielce nastepnego sms z ta mila informacja i czekam co ona na to:-)
 
Witam.Nie mam slow normalnie. Wczoraj napisalam do mojej wlascicielki ze mi sie zepsula kuchenka elekryczna na co ona dzwoni po dwoch godzinach ze kupila mi nowa i ze dzisiaj do poludnia mi ja przywioza i wezma stara tylko mam sie upewnic zeby ta stara byla odlaczona od gniazdka i powtarza mi to dwa razy, wiec sobie mysle no przeciez potrafie wyciagnac kabel z gniazdka. Wieczorem zaciagnelam meza zeby mi ta kuchenke odsunal co dojde do kabla a tam patrze....kabel zamurowany!!!:szok::szok: normalnie zamurowany na dlugosci jakies 0.5 metra i w dodatku koniec tego kabla jest przykrecony do takiego duzego gniazdka z czerwona lampka(pewnie wiecie) wiec tu jak nic jest potzrebny elektryk juz nie mowiac ze jakis budowlaniec z mlotem tez by sie przydal. Jakby nie mogla byc zwykla wtyczka jak w PL. Przed chwila napisalam mojej wlascicielce nastepnego sms z ta mila informacja i czekam co ona na to:-)

No to pieknie.Moj wlasiciel poprzedniego domu poprzyklejal komody do szafy zeby czasem nikt ich nie ruszyl.:wściekła/y:
A co do wody to ja odmieniec jestem.Uzywam do wszystkiego (oprocz prania oczywiscie heheh) wody butelkowanej.Jak patrz kapiac malego jaka zolta woda to dziekuje postoje.A mwogole niestaty ja mam delikatny zoladek i nawet ostatnio napilam sie cherbatki i kolezanki i ...nie wyszlam z kibla przez kilka godzin.Wiec wole nie.a co do restauracji dziwaki moze jestesmy ale zamawiam wode w butelce, zawsze maja.:-)Jedynie kawa jakos mi nie szkodzi.:-)
 
Historii ciag dalszy.... Okazuje sie ze ten wmurowany kabel to ma chyba tak byc bo to sila jest czy cos i odkreca sie ten kabel od starej kuchenki i przykreca do nowej, bo nowa przyjechala tez bez zadnego kabla no ale...do tego jak nic potzrebny jest elektryk. no i czekam sobie na jakas odpowiedz od mojej kochanej wlascicielki co w zwaizku z tym..a w kuchni stoja sobie dwie kuchenki a najlepsze ze ja nie moge nic ugotowac bo owszem stara jeszcze podlaczona ale nie dziala a nowa jeszcze nie podlaczona. Poczekam jeszcze troche jak nie bedzie odzewu to mam znajomego elektryka to mi to zrobi ale dopiero wieczorem po pracy. No ale kto wie czy to nie bedzie szybciej niz czekac nie wiadomo na co.
 
hehehe aine do mnie tez bys mogla przylezc na kawke......jesli chcesz:)

:-D a żebyś wiedziała, ze przylezę, tylko napisz kiedy i gdzie..:-)a do mnie możesz w każdej chwili, daj tylko cynk na pw-niedaleko masz hehe.
w ogóle to Wam powiem dziewczyny, że musimy zrobić sobie kiedys taki forumowy zlot:-D co Wy na to? ja uważam, że bardzo fajne osoby się tu zebrały. Poznałam już Megan, Natalia odwiedza mnie regularnie-z czego się baaardzo cieszę, nie ukrywam:-)< a mieszka daleko ode mnie>.Zrobmy tak, ze w ktoryś weekend zostawimy dzieciaki tatusiom i zrobimy sobie babski wieczór przy filmach, winku itp.Co o tym myślicie??:-D
ps. beakta no nieźle:/ a swoją drogą, jak kiedyś powiedzieliśmy naszemu wlascicielowi, ze listwa od podlogi odchodzi, to napisal esemesa, że tam tysiąc euro jest ukryte. i tyle. A potem jak już to zobaczyl na wlasne oczy, to mowi:"It's breaking my heart.."- i tyle:-D do dziś podłoga niezrobiona.
 
Ostatnia edycja:
Witam!!!! Matko, jak mi znów było ciężko wstać z łóżka, chyba wychodzi ze mnie całe zmęczenie :oo2:... Nic dziś nie robię (ponad to co muszę ;-))!!! Mam nadzieję, że Oliwka da mi odpocząć :-p! Trochę mi szkoda pogody, ale trudno, nie da się wszystkiego zrobić na raz, a ja przecież muszę mieć siłę do opieki nad moją Pyzą, hehe...

a w ktorej czesci miasta ty mieszkasz?

Ja mieszkam w samym centrum, zaraz koło Henry Street (w pobliżu Gardy) :happy2:! Fajnie jest wyjść do ludzi, strasznie brakuje mi towarzystwa, ale co zrobić... Niestety nie mam autka, więc jestem troszkę "ograniczona" :sorry2:... Ale bardzo się cieszę, że czasem moge sobie z Wami poklepać :-D, chociaż fajnie byłoby mieć towarzycho choć na spacerki, ech...

stoi ta walizka w rogu i się na mnie patrzy;-)mam nadzieję,że zostanie tam choćby do świąt !!miłego popołudnia

Oby!!! Trzymamy kciuki :-)!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zrobmy tak, ze w ktoryś weekend zostawimy dzieciaki tatusiom i zrobimy sobie babski wieczór przy filmach, winku itp.Co o tym myślicie??:-D

Byłoby miło :))...

A'propos włosów - a ja właśnie mam zamiar obciąć jak tylko przyjadę do Polski, bo mi już przeszkadzają :-p - dla mnie najlepsza długość to do ramion! Trochę się zapuściłam, bo ostatni raz byłam u fryzjera w marcu, ale szybko to naprawię - już mam wizytę umówioną...

Pozdrawiam mamusie, buziaki :cool2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
cześc dziewczynki:)
mam na imię Monika, mieszkam w Limerick i jestem w 33 tygodniu ciąży:-) i tak sobie myślę że fajnie by było gdybyście przyjęły mnie do swojego grona...
co Wy na to?
 
Do góry