reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
gastone konkurencja jest wtedy kiedy bierze się za to kase :p ja zacznę ją brac kiedy stwierdze ze robie niezłą robote. to hobby wiec nie prosta komercyjna fotografia...


beakta ja photoshop tylko :)
 
ah zapomniałabym ze mam pełno rzeczy po młodym do sprzedania jesli któras zainteresowana :) ciuszki leżaczek, wanienka, sterylizator mikrofalowy, podgrzewacz , butelki 125ml, ....

DSC00405.jpg
 
krycha no wlasnie jak to jest z fotelikem? nadajesz go jako bagaz czy jak? bo to jest w zasadzie moj wozek wiec nie bardzo by mi pasowalo jako bagaz i potem dziecko nosic na rekach od czasu odprawy.

A teraz to już nie wiem, Gastone troszkę wybiła mnie z rytmu :dry:... Znaczy niepotrzebnie wykupiliśmy tą opcję? My mamy Graco Vivo i jak Oliwka jest niespokojna to wozimy ją w tym całym systemie Travel żeby nas widziała i jak to wtedy jest traktowane???? Hm... Gastone, jak Ty montowałaś swój fotelik? Tylko na stelażu? U mnie niestety nie da się montować tylko na stelażu, więc logiczne dla mnie było, że muszę zapłacić, ale może nadgorliwa jakaś jestem :baffled:???
 
my lecimy 1. stycznia, wykupiliśmy głupole ten baby equipment, ale w sumie niepotrzebnie, bo Natalka będzie już miała 16 miesiecy, a wózek mamy strasznie ciężki i trudny do złożenia-nie bierzemy jednak:) mam nadzieję, ze mała do tego czasu będzie sama śmigać:) na razie łazi, ale jak po paru głębszych. jej rekord to kilkanaście kroków-i pac na dupe;-)
aha, z innej beczki-dziewczyny co do ciuszkow i rzeczy dla dziecka: dajcie proszę znać, tak jak megan, jeśli ktoras potrzebuje, bo ja 2 dni temu całą reklamówkę wystawiłam przed drzwi( tu na osiedlu organizacje charytatywne zbierają), same nowe ciuszki , dla dziewczynki. Teraz nie wiem, czy mam zbierać dla Was, czy wystawiać przed drzwi:) ciuszki są w świetnym stanie, większość prawie nieużywana, oddam za darmochę oczywiście:) megan a jakbyś potrzebowala koszuli do karmienia to ja mam nową jeszcze z Polski, a zresztą-na priwie sie zgadamy;)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam montowany fotelik na samym stelazu ale nie ma mozlwosci zlozenia tego razem dlatego zastanawiam sie jak oni to potraktuja.

Nie mam zielonego pojęcia :baffled:... Ale myślę, że w Twoim przypadku to raczej jako wózek - nic więcej przecież nie będziesz miała - to jest cały "pojazd", tak mi sie wydaje...
Ja pitole, jestem już bardzo zmęczona tym jej wnerwianiem się przy jedzeniu. Teraz to już nawet nie sprawdza czy cycek w pobliżu czy nie :dry:, wystarczy, że położę ją do karmienia już taki wrzask, że masakra :growl:!!! Staram się ją przytrzymać przy cycku na samym początku jak najdłużej, bo wtedy ładnie je, ale nie można bez końca... I tak i tak muszę przed zaśnięciem dokarmiać :unsure:! Smoka oczywiście nadal nie chce! Jak próbuję ją do niego przekonać (a staram się to robić codziennie) to "gryzie" go dziąsłami i tyle, no ale jest chwila spokoju :sorry2:! Chyba jestem już dzisiaj zmęczona tym wszytskim :-(... A Oliwka jak na złość dziś akurat ma ochotę na więcej mleczka i wisi na cycu (więc i wrzask jej częściej) :hmm:, dobrze, że mąż zaraz wraca i że już weekend, bo brak mi sił... Hmm... Chyba troszkę pomarudziłam Wam :rolleyes2:, ale taką jakąś potrzebę odczułam...
 
reklama
eee ja nie imprezuje :) mlodego dopiero wymyłam z zamałej wanience hie hie butle dostał i spać...biedny juz 2 zeby ma i reszta idzie bo bordowy i marudzi...aj,znowu nie pospie
 
Do góry