reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

cześć:-)
internet nam ostanio zawodzi(z Vodafone)-miesiąc działał bez zarzytow, bo była miesięczna gwarancja hehe. A teraz ,żeby się połączyć, trzeba miec anielską cierpliwość. Dlatego rzadziej wpadam.Pozdrawiam ciepło wszystkie mamusie;)

Aaaa, no to teraz już wszystko jasne ;-) i też pozdrawiam :tak:. Beakta, teraz to już mnie zmartwiłaś tą wiadomością, ale cóż nie ma co rąk załamywać i trzeba się zabierać do roboty!!! Szkoda, że nie wiedziałam tego w tamtym tygodniu, zależy mi na czasie, ale tak to jest, że niewiedza zawsze nas gubi :baffled:... Może jednak się wyrobimy :dry:. Strasznie przygnębiająco jest dzisiaj a jutro to już totalna masakra ma być - nie lubię takiej pogody, brr...
 
reklama
:tak:. Beakta, teraz to już mnie zmartwiłaś tą wiadomością, ale cóż nie ma co rąk załamywać i trzeba się zabierać do roboty!!! Szkoda, że nie wiedziałam tego w tamtym tygodniu, zależy mi na czasie, ale tak to jest, że niewiedza zawsze nas gubi :baffled:... Może jednak się wyrobimy :dry:.

Szukam, szukam i normalnie nie wierze ale nie moge teraz znalezc tej informacji ktora wyczytalam wczesniej wiec moze jednak sie pokrecilam?:confused: Moze zasiegnij informacji u kogos kto juz ma taki paszport. W przyszlym tygodniu wraca GASTONE to ona nam powie jak to jest naprwde.
 
Szukam, szukam i normalnie nie wierze ale nie moge teraz znalezc tej informacji ktora wyczytalam wczesniej wiec moze jednak sie pokrecilam?:confused: Moze zasiegnij informacji u kogos kto juz ma taki paszport. W przyszlym tygodniu wraca GASTONE to ona nam powie jak to jest naprwde.

Spoko :cool2:, tak czy siak wyjdzie w praniu. My zaczynamy już powoli działać, najprawdopodobniej we wtorek złożymy wniosek (oby!!!!!!!!!!) wtedy się okaże czy możemy przyspieszyć bez tłumaczeń czy nie, na pewno się ozwę na ten temat!!!

pojawiam sie zeby krycha mogla mnie pochwalic hahahah....
zartuje

Chwale, chwale ;-)!!!!!

Spokojnej nocki dziewczyny, papatki :sorry2:
 
cześć wszystkim:) no to w końcu weekend:-)
malutkA nam dziś zasnęła o 1 w nocy a wstała o 7 i chciała się bawić:baffled:
miłego dnia
 
a to ja też zajrzę na moment, to mnie jutro może krycha pochwali:D

Dzień dobry!!!! A pewnie, że pochwalę :-)!!!!!
Ależ jestem dziś zmęczona. Oliwka wczoraj bardzo ładnie spała, ale w nocy niestety już nie i teraz też coś fisiuje :angry:, od 7.00 rano miała aż jedną godzinną drzemkę. Zaczęłam spisywać ile ona w ogóle śpi na dobę i wyszło mi, jak na razie (2 dni, dziś jest trzeci, więc jeszcze się nie bardzo liczy), że średnio 12 godzin - to chyba trochę mało, nie? I jeszcze nadal nie chce ciągnąć smoka, więc ciągle z cyckami na wierzchu chodzę :dry:... Chciałam ją dopajać herbatkami tymi co wspominała Sylwisko22 i też klops, bo ona kompletnie nie chce butli ciągnąć :no:, chyba przechodzę dziś jakiś kryzys :-(... Rzeczywiści dobrze, że już piątek, bardzo lubię piątki!!!

krycha Oliwka jest prześliczna

Bardzo dziękuję i nie chcę zapeszać, ale w sumie też jest dość grzeczna tylko ze spaniem ma małe problemy, no ale cóż...

Pogoda okropna, poszłam rano na zakupy i już mam dość spacerowania na dzisiaj!!!! Spadam, bo muszę jakoś pomóc temu mojemu Szkrabowi zasnąć :sorry2:. Ściskam serdecznia, do klikania, pa ;-)
 
reklama
Do góry