reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
czesc dziewczynki!!!u nas jakby lepiej mala spala w nocy w swoim lozeczku tylko budzila sie troche czesciej ale i tak jestem bardzo zadowolona!!!i kupke zrobila...tylko tak troche dziwnie bo tak sie meczy jakby miala zatwardzenie a kupka rzadka...nie wiem czy to normalne...u nas tez slonko swieci czekamy na tatusia i uiekamy na dlugi spacerek...do pozniej papapapappapappaapa
 
aaa no slonecko swieci.My tez po m,alym ogarnieciu balaganu wybierzemy sie na spacerek.Szkoda ze tatus dzis pracuje dlugo bo moglibysmy pojechac nad ocean pospaserowac przed snem..szkoda..No ale moze jutro sobie odbijemy??Pozdrawiam was i milego weekendu!!
 
cześć kobitki:-)
uwielbiam weekendy:-Dpospałam do 14:00:zawstydzona/y:, mąż posprzątał mieszkanie, zajął się małą, dał piloty do ręki, posadził przed telewizorem i poszedł z dzieckiem na spacer:laugh2:
no i jeszcze słoneczko się pokazało, super! buziaki:-)
 
cześć kobitki:-)
uwielbiam weekendy:-Dpospałam do 14:00:zawstydzona/y:, mąż posprzątał mieszkanie, zajął się małą, dał piloty do ręki, posadził przed telewizorem i poszedł z dzieckiem na spacer:laugh2:
no i jeszcze słoneczko się pokazało, super! buziaki:-)

O niee gzie ty takiego meza znalazlas? Cholercia ja to mialam tak w ciazy.Wszystko za mnie robil chociaz ja tego nie chcicalm.Chyba czas najwyzszy w ciaze zajsc!! :-)
Spaniee eh ile ja by dala zeby pospac do 14.!!!! Matko.Ja jestem taki spioch a tak nie mam dobrze.Pomimo ze maz spi z moim synkiem to zaraz jak wstanie przychodzi po mamusie..buuu
Dzien dzis maxymalnie wykorztsany, bylismy na spacerku a pozniej urzedowalismy w piaskownicy w ogrodku i jedlismy piasek :baffled:
 
Hej!!! No i lipa, rozchorowałam się :crazy:, zaraziłam się od męża chociaż tak bardzo uważaliśmy... Mam nadzieję, że Oliwka nie złapie infekcji!!! Aha, po Waszej sugeracji zaczęłam więcej czytać na temat kolek i niestety wszystkie objawy ma nasze Maleństwo, ale nie panikując walczymy z tym. Zakupiliśmy kropelki, nie wiem tylko kiedy zaczną zbawiennie działać i jaką dawkę powinniśmy stosowć, bo ja na razie to tak raczej na czuja dajemy - troszeczkę, żeby nie zaszkodzić! U nas weekend jak zawsze mija szybko :dry:, byłam wczoraj u dentysty załatać złamanego podczas porodu zęba, krótki spacerek i tak jakoś się wieczór zrobił, jak to się dzieje nie wiem... A dziś już na nogach, bo jak tu spać jak Oliwcie nakarmić trzeba??? Ech... Mam nadzieję, że zacznę się lepiej czuć! Miłego dnia, pa
 
czesc moje dziecko o dziwo spokojne spimy w nocy maz wrocil do naszej sypialni no ale nie bede zapeszac bo jesli to kolki byly to zawsze moga wrocic...KRYCHA a co do kropelek to nie wiem jakie kupiliscie ale lekarz mi mowil ze ten INFAKOL mozna podawac dziecku jak skonczy 3 tygodnie nie wczesniej...ja teraz daje colief jest od urodzenia i tez podaje do jedzonka 4 kropelki tak zapobiegawczo lekarz mi pow ze nie zaszkodzi to dziecku tylko pomoze wyregulowac robienie kupki i wogule pomoze w trawieniu...ale totylko wiem od lekarza a moze bardziej doswiadczone mamusie kolkowych dzieci moga sie wypowiedziec...pozdrawiam
 
reklama
czesc moje dziecko o dziwo spokojne spimy w nocy maz wrocil do naszej sypialni no ale nie bede zapeszac bo jesli to kolki byly to zawsze moga wrocic...KRYCHA a co do kropelek to nie wiem jakie kupiliscie ale lekarz mi mowil ze ten INFAKOL mozna podawac dziecku jak skonczy 3 tygodnie nie wczesniej...ja teraz daje colief jest od urodzenia i tez podaje do jedzonka 4 kropelki tak zapobiegawczo lekarz mi pow ze nie zaszkodzi to dziecku tylko pomoze wyregulowac robienie kupki i wogule pomoze w trawieniu...ale totylko wiem od lekarza a moze bardziej doswiadczone mamusie kolkowych dzieci moga sie wypowiedziec...pozdrawiam

Bardzo dziękuję Ci za info, w takim razie jeszcze dzisiaj kupimy te drugie kropelki, tamte i tak się nie zmarnują!!! Bardzo się cieszę, że Wasza Niunia już jest spokojnejsza - więcej takich nocy, nie - tylko takich nocek życzę. Pozdrawiam i miłej niedzieli, papatki
 
Do góry