reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

czesc dziewczynki ja mam juz dosc naprawde nie mam sily mala placze ciagle bez przerwy ma kolki pani doktor kazala zmienic mleczko zobaczymy jak bedzie...spadam bo maz juz tez nie daje rady pzdrawiam
 
reklama
czesc dziewczynki ja mam juz dosc naprawde nie mam sily mala placze ciagle bez przerwy ma kolki pani doktor kazala zmienic mleczko zobaczymy jak bedzie...spadam bo maz juz tez nie daje rady pzdrawiam

:-(, szkoda Was, całej trójeczki... To zmieniajcie to mleczko jak najszybciej się da i oby było trafione!!! Sylwisko22, trzymaj się, będzie lepiej, zobaczysz!!! Spokojnej nocki nam wszystkim, pozdrawiam, papatki ;-)
 
Dziewczyny dacie rade.Sylwia ja powiem to samo co Krycha spokojnie.Ja tez bylam panikara i teraz wiem ze niepotrzebnie.Wszystkim nam sie wydaje zejak urodzimy dziecko to bedzie sielanka, bedziemy lulac, chodzic na spacerki i caly czas sie usmiechac jak na filamch.Bzdura.KAZDA Z NAS MA TO SAMO WIEC GLOWA DO GORY!!!!!!!!
 
Witam. No ja dziewczyny wam nie pomoge jesli chodzi o mleka bo nie mam zielonego pojecia jakie sa dobre a jakie nie i co pomaga na zaparcia dla malucha. Teraz karmie piersia i jak na razie nie mam zadnych problemow z tym zwiazanych. Moje starsze dzieci tez karmilam piersia i to bardzo dlugo wiec nie mialam zadnych wiekszych przejsc...Nie chce sie chwalic i bron boze zapeszyc ale moj Nico je w nocy co 3-4 a czasem i 5 godz. W dzien tez jest podobnie choc czasem zdarza sie mu czesciej budzic i czasem wydluzy sobie okres czuwanie ale i tak jest super. Zreszta kazdy zawsze sie smial ze ja mialam dzieci-szmatki, czyli jak polozylam to tak sobie lezaly:-)

Ale naprawde widze ze chyba wyjatek jestem i tzrymam za was kciuki zebyscie wytrwaly. Dacie rade...
 
Witam
Co do mleka to też nie wiem co i jak bo szwagierka z polski cos tam przywiozła na kolki ale dla jej małej kupowaliśmy to Sma czy jakoś<żółta puszka> i mała ulewała i w ogóle więc przedwczoraj poszłam do apteki i pani mi powiedziała że to jest jedno z najstarszych mlek tutaj i polecila mi Cow& coś< takie tekturowe pudełko> dla delikatnych żoładków dzieci i jak na razie jest ok. Wiem ze jest jeszcze w takiej niebieskiej puszcze Apti.. cos to podobno drogie mleczko ale zblizone najbardziej do mleka matki < tak mi powiedziano> POZDRAWIAM
 
cześć:-)
nareszcie weekend! Sylwia, Ola i Krycha, może w końcu pośpicie:-) o Beatce nie wspominam, bo ma grzecznego aniołka szczęściara:-p :)
 
Hej!!! No u nas stan niepokoju nadal się utrzymuje, choć tym razem Oliwka czas fisiowania miała między 21.30 a 23.30, później w nocy już było lepiej, ale od rana, choć nie płacze i jest dość spokojna to znów prawie cały czas przy cycku z przerwą na drzemkę, jakieś góra 40 minut. Teraz własnie zasnęła, ale na ile :confused:... Beakta, normalnie pozazdrościć, choć my i tak najgorzej nie mamy... A jaką dietę stosujesz? Może przez to Twoje pociechy takie spokojne, co ;-)? Sylwisko22, jak dzisiaj? Jakaś poprawa? Nie wiem czy uda mi się zaglądnąć tu jeszcze dzisiaj, więc od razy udanej reszty dnia życzę i słonecznego weekendu :sorry2:, pozdrawiam...
 
reklama
krycha a moze to jakies kolki u ciebie skoro tylko tak wieczorami mala daje czadu?Bo te z reguly wlasnie wieczorkami lapia...powiem wam ze w zasadzie nie mam jakiejs konkretnej diety.Zasada jest tak ze wprowadzam do diety powoli rozne potrawy i obserwuje reakcje.Ostatnio zjadlam do obiadu smazonego schabowego i wszystko ok, bo jak wiadomo smazonych potraw powinno sie unikac. Staram sie nie jesc slodkosci(co przychodzi mi z trudem):) nie jem cytrusow no i wiadomo potraw wzdymajacych i ciezko strawnych. Np przedwczoraj zjadlam pomidora i wydaje mi ze cos malemu nie sluzy bo kilka krosteczek mu sie pokazalo na czole.poobserwujemy i zobaczymy.Pamietam jak karmilam moja Klaudie to dostala wysypke od kalafiora ktorego zjadlam...
 
Do góry