reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
kurcze dziewczyny zróbmy coś z tą pogodą, jakiś zlot czarownic i zaklinanie słońca hehee. A tak serio to mam juz naprawdę dość, aż się człowiek psychicznie źle czuje przez ten wieczny brak słońca.

oj zgadzam sie .Strasznie jest, ciagle doly mam, wszystko mnie denerwuje, placzliwa jestem, a do tego wszystko mnie ciagle boli!:baffled: Moj chlop mowi codzienne: co dzis cie kochanie boli? Albo czasem jak powiem ale mnie boli reka a on na to: :laugh2: aaaale smiesne! Mam naprawde dosc, no dobra pal licho ze sloncem bo to Irlandia jest ale zeby chociaz nie padalo...:baffled: Aine slonko jak sie czujesz? Lepiej????
 
Aine slonko jak sie czujesz? Lepiej????

dzięki gastone, jest już lepiej, wczoraj nawet udało mi się zrobic naleśniki:-)noga jeszcze boli, ale nie tak jak na początku, kiedy prawie mdlałam z bólu.

Ale wiecie co dziewczyny, my tak narzekamy na irlandzką pogodę, a to naprawdę nie taka błahostka-mój Rafał gdzieś czytał, ze Irlandia należy do krajów, gdzie jest dużo przypadków zachorowań na depresję, właśnie z braku słońca.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ale wiecie co dziewczyny, my tak narzekamy na irlandzką pogodę, a to naprawdę nie taka błahostka-mój Rafał gdzieś czytał, ze Irlandia należy do krajów, gdzie jest dużo przypadków zachorowań na depresję, właśnie z braku słońca.

A to swieta prawda, ale to tak jak u nas w listopadzie w Polsce, jest duzo depresji i samobojstw.A tu samobojstwa zdarzaja sie czesto.Zanim klify zostaly zabezpieczone, mozna bylo wejsc wszedzie.Czesto ludzie skakali wlasnie z klifow mohera.Teraz przeniesli sie na inne klify.moj maz byl kiedys swiadkiem jak kobiete zdmuchnelo na klifach.?byl listopad i teraz pytanie czy to byl wy[padek czy samobojstwo..Dwa lata pozniej dziewczyna z ktora mieszkalam przyszla z pracy roztrzesiona bo okazalo sie ze dziewczyna z ktora sprztala domy skoczyla z klifow.Byl listopad..Natomiast teraz jest wrzesien a tak listopadowo jest..brrrrrr
 
hej wam....widze,ze nie jestem sama ze swoimi dolami.,odrazu mi lepiej,ze nie tylko ja mam takie problemy ze soba!!!naszczescie mi to szybko mija i potem jest dobrze az do nastepnej deprechy oczywiscie!
A tak wogole to mam ważne pytanie,nie wie któraś z was jakie dokumenty sa potrzebne,zeby dziecko moglo leciec do polski bez rodzica?moja siostra leci na tydzien do polski i chcialaby wziac mojego synka,ale nie wiem czy i jak to załatwic!dzieki z góry!papatki
 
hej dziewczyny, a ja przed chwilą dostałam jakieś upomnienie, wkleję Wam zaraz. Kurcze ja pierwszy raz w życiu korzystam z forum i nie znam wszystkich trików:zawstydzona/y:
Witam, ja z takim malutkim upomnieniem dotyczacym pisania kilku postow pod rzad. Regulamin BB Forum mowi ze:
3. Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi powinien użyć opcji EDYTUJ a nie pisać kolejnego posta pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie.
oraz
pkt 21. - Nieznajomość regulaminu forum portalu BabyBoom: Babyboom nie zwalnia z obowiązku stosowania się do niego.
Takze prosze unikaj pisania kilku jedno-linijkowych postow pod rzad bo zle sie to czyta .
Pozdrawiam. Kasia
__________________

jakoś dziwnie się czuję po tym upomnieniu<to chyba od moderatorki, tak?>-tak mi się do Was fajnie , spontanicznie pisało, a teraz będę musiała się kontrolować, echhh. Jakaś inwigilacja. No trudno.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc dziewczynki ja tak tylko na chwile wpadlam u mnie sytuacja z mala powoli sie normuje!!!mam tylko pytanko podaje malej aptamil i miedzy tym daje jej jeszcze moj odciagniety pokarm tak dwa razy dziennie czy tak mozna bo kolezanka mi powiedziala ze powinno sie karmic albo matki mlekiem albo modyfikowanym!!!czekam na odp pozdrawiam was paapapapapa
 
czesc dziewczynki ja tak tylko na chwile wpadlam u mnie sytuacja z mala powoli sie normuje!!!mam tylko pytanko podaje malej aptamil i miedzy tym daje jej jeszcze moj odciagniety pokarm tak dwa razy dziennie czy tak mozna bo kolezanka mi powiedziala ze powinno sie karmic albo matki mlekiem albo modyfikowanym!!!czekam na odp pozdrawiam was paapapapapa

Nie wiem ile kolezanka ma lat i ile dzieci ale to kompletna bzdura i mozesz jej powtorzyc ode mnie! Oczywiscie ze dzieci mozna dokarmiac mlekiem.Czasem mleko matki nie jest np wystarczajaco tluste i wartosciowe alo ma mleka malo, wtedy chcac karmic piersia podajac dziecku przeciwciala nadal mozna karmic piersia i dikarmiac butelka.Wiec nie sluchaja tej swojej kolezanki tylko nas!:tak:
Aine tak jest z tymi postami.Jak chcesz cos dopisac bo zapomnialas to poprostu wcisnij edytuj przy ostanim twoim poscie jaki napisalas i pojawi sie okienko w ktorym ostanio pisalas.Dopisujesz cos i dajesz zapisz i gotowe.Kilka postow wczesniej pisalam do Agi zeby nie pisala postow pod postem bo ciezko sie to czyta.Pewnie aga tez dostala upomnienie hihi
 
Ostatnia edycja:
hej kobietki, czy może któras z Was bierze Yasmin? ja mam zapasy jeszcze z Polski, a jak juz pisałam, muszę całkowicie odstawić tabletki anty:wściekła/y: mam do oddania kilka opakowań,może któraś chętna??
 
reklama
Do góry