reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam!!! No i nie udało mi się do Was wczoraj zaglądnąć :baffled:... Ale dziś się melduję!!! Mam pytanko - jak przekonać maluszka do smoczka? Wiem, że to niezbyt dobre przyzwyczajenie, ale nie ukrywam, że bardzo pomocne, a Oliwka jakoś nie bardzo chce współpracować :-(... Martwi mnie też, że gdyby się tak zdarzyło, że nie będę mogła karmić piersią to będzie problem z butelką - już raz tak było, poraniła mi sutek i chciałam jej podać mleczko z butelki i lipa, musiałam sobie jakoś inaczej poradzić... Heh, ciężka sprawa ta nauka obsługi dzieci :sorry2:! Dziś ostatnia wizyta pielęgniarek, w środę pediatra, a dziś, może jak będzie ładnie popołudniu spacerek po męża do pracy :confused: :confused: :confused: - w końcu coś się dzieje ;-)! Słonka życzę, do później, papatki :-p
 
reklama
czesc:-)

Krycha z tym smoczkiem to nie jest taka latwa sprawa,moj maly tez nie chcial smoczka,a dzisiaj jak go tylko zobaczy to zaraz krzyczy nie ma mowy zeby go wziol do buzi:no:,a co do butelki to tez na poczatku nie chcial ciagnac,ale po paru probach sie przekonal:tak:oj nielatwa sprawa z tymi naszymi dziecmi;-)powodzonka:-)
 
czesc:-)

Krycha z tym smoczkiem to nie jest taka latwa sprawa,moj maly tez nie chcial smoczka,a dzisiaj jak go tylko zobaczy to zaraz krzyczy nie ma mowy zeby go wziol do buzi:no:,a co do butelki to tez na poczatku nie chcial ciagnac,ale po paru probach sie przekonal:tak:oj nielatwa sprawa z tymi naszymi dziecmi;-)powodzonka:-)

Zgadzam sie z Niunia12a ja co prawda niemialam problemow z przyzwyczaieniem do smoczka bo maly juz w szpitalu go ssal ale wiem ze to nielatwa sprawa.Niektore dzieci poprostu nie chca i juz! Ja jestem jednym z tych dzieci hih wypluwalam smoka na odleglosc kilku metrow hih.Co do butelki treba wytrwalosci, powoli az dojdziesz do celu.Zreszta jak to okreslilas obsluga dzieci nie jest taka prosta hih do wszystkiego trzeba cierpliwosci i wytrwalosci a wszystko sie uda.aaaaaa i pamietajcie dziewczyny jesli czasem zabraknie wam cierpliwosci i bedziecie wsciekle nie wyrzucajcie sobie ze sie nie nadajecie na matki.Kazda matka to przechodzi nawet naj naj najlepsza!!:-)
Zycze wszystkiego najlepszego!!!
 
jakoś dziwnie się czuję po tym upomnieniu<to chyba od moderatorki, tak?>-tak mi się do Was fajnie , spontanicznie pisało, a teraz będę musiała się kontrolować, echhh. Jakaś inwigilacja. No trudno.

hej dziewczyny, a ja przed chwilą dostałam jakieś upomnienie, wkleję Wam zaraz. Kurcze ja pierwszy raz w życiu korzystam z forum i nie znam wszystkich trików:zawstydzona/y:
Witam, ja z takim malutkim upomnieniem dotyczacym pisania kilku postow pod rzad. Regulamin BB Forum mowi ze:
3. Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi powinien użyć opcji EDYTUJ a nie pisać kolejnego posta pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie.
oraz
pkt 21. - Nieznajomość regulaminu forum portalu BabyBoom: Babyboom nie zwalnia z obowiązku stosowania się do niego.
Takze prosze unikaj pisania kilku jedno-linijkowych postow pod rzad bo zle sie to czyta .
Pozdrawiam. Kasia
__________________
Tak Aine - upomnienie dostalas od moderatorki. Wyslalam Ci je jako prywatna wiadomosc bo nie chcialam tego robic publicznie na forum. Ale hmm, chyba nie dotarlo bo i tak piszesz dwa posty pod rzad w odstepie 3 minut. Uzywaj opcji EDYTUJ, naprawde jest bardzo pomocna.
 
No wiem właśnie, że to niełatwe :baffled:... Mam nadzieję jednak, że jakoś mi się w końcu uda! Właśnie miała wizytę pielęgniarek - mała wychodząc ze szpitala ważyła 2550 a teraz już 2860 (!!!) a to dopiero tydzień :-)! Były bardzo zadowolone i ja też jestem i pępek nam już odpadł, haha - kurcze ile to radości sprawia :sorry2:...
 
cześć dziewczyny, moja mała już po szczepieniu, szcxepili ją na pneumokoki i przeciwko swince, odrze, różyczce, plakalo biedactwo, ale byla dzielna.
ps. Kasiu moderatorko, specjalnie dla Ciebie postaram się poprawić i nie pisać kilku postów Z RZĘDU. Cieszę się tylko, że moim dziewczynom z forum tak aż tak bardzo to nie przeszkadza, jak Tobie:) przebacz nowicjuszce forumowej;)
 
czesc dziewczynki ja wlasnie wrocilam z enis bylam zarejestrowac mala bo w szpitalu sie nie udalo dlatego ze nie mialam oryginalu aktu malzenstwa w j.polskim tylko przetlumaczony na j.angielski:laugh2:dostalam akt urodzenia i co teraz musze jeszcze cos zalatwiac z tym benefitem czy oni juz sami to zalatwia???pozdrawiam was wszystkie papapaapapapapa
 
czesc dziewczynki ja wlasnie wrocilam z enis bylam zarejestrowac mala bo w szpitalu sie nie udalo dlatego ze nie mialam oryginalu aktu malzenstwa w j.polskim tylko przetlumaczony na j.angielski:laugh2:dostalam akt urodzenia i co teraz musze jeszcze cos zalatwiac z tym benefitem czy oni juz sami to zalatwia???pozdrawiam was wszystkie papapaapapapapa

Jak juz mala zarejestrowalas to wszystkie papiery przyjda do domu.Lacznie z PPS.:tak:
Szkoda ze nie powiedzialas ze bedziesz w Ennis zobaczylabym mala;-)
 
Jak juz mala zarejestrowalas to wszystkie papiery przyjda do domu.Lacznie z PPS.:tak:
Szkoda ze nie powiedzialas ze bedziesz w Ennis zobaczylabym mala;-)


ja malego zarejestrowalam i przyslali mi ppsa jego oraz wniosek do wypelnienia o ten benefit ktory trzeba wypelnic i odeslac.ale ja watpie ze dostane tu jakies pieniadze,jesten tu dopiero 4miesiace,nie pracowalam nigdy,moj chlopak to samo. no i slubu nie mamy wiec chyba nam sie nic tutaj nie nalezy...

milego dnia:*
 
reklama
ps. Kasiu moderatorko, specjalnie dla Ciebie postaram się poprawić i nie pisać kilku postów Z RZĘDU. Cieszę się tylko, że moim dziewczynom z forum tak aż tak bardzo to nie przeszkadza, jak Tobie:) przebacz nowicjuszce forumowej;)
Droga uzytkowniczko AINE - pragne zauwazyc ze nie tylko mnie jedynej taki sposob pisania przeszkadzal. Przejrzyj wczesniejsze posty... Niniejszym przebaczam nowicjuszce forumowej i uwazam temat za zamkniety.
 
Do góry