reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

ja na wsi mieszkam;-)i ta pielegniaka wcisnela nas jeszcze na dzisiaj bo nastepne w shannon dopiero za 5 tygodni a to podobno musi byc podane do miesiaca zycia dziecka tak mi to wytlumaczono mam nadzieje ze wszystko bedzie ok chyba by dziecku krzywdy nie zrobili???nie straszcie:no:mnie...

BCG Vaccination tak sie to nazywa i podobno to przeciwko gruzlicy dwa wklucia w lewe ramie musialam podpisac zgode.nie straszcie mnie ze cos zle zrozumialam i zgodzilam sie na cos czego byc nie powinno!!!!!!!!!!prosze o odpowiedz bo sie denerwuje!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
WSZYSTKIE SZCZEPIENIA KTORE SA PRZEZNACZONE POWINNY ZOSTAC PODANE...nie matrw sie....pilnuj szczepien bo to bardzo wazne a dziecku krzywdy nie zrobia nie matrw sie....jesli dziecko choruje przypilnuj zeby dostalo szczepienie jak wyzdrowieje...
poza tym nikt dziecku nie poda niczego czego nie powinno dostac....:):):)
 
sylwisko22 nic sie tym bcg nie przejmuj ,moja mała urodzila sie w styczniu ,a szczepionke na gruzlice dostala dopiero w kwietniu bo wczesniej w ennis jej nie mieli i polozna powiedziala ,ze nic jej nie bedzie i jest w porzadku takze nie przejmuj się :)
 
Hej.Ja ide na BCG szczepienie 16 wrzesnia. Mialam isc 2 wrzesnia ale to byl dzien jak pielegniarka byla i pobierala krewke ze stopki, wiec moj maz stwierdzil ze wystarczy tego klucia jak na jeden dzien no i przelozylismy na przyszly tydzien. A pogoda faktycznie do kitu.Ja tez musialam dzisiaj na miasto wyskoczyc bo dzieci by mi z glodu padly nic do jedzenia nie mialam ale dobrze ze mam auto to jeszcze nie taka tragedia byla.:)
 
Sylwia nie chcialam cie wystarszyc sorki:zawstydzona/y:
moj maly na gruzlice mial zaraz po porodzie w szpitalu robianą:tak:nikt tu krzywdy dziecku nie zrobi,spoko;-)
 
cześć wszystkim:-)
ja też jestem w temacie szczepień, mała ma wyznaczone na piątek. Mówiłam lekarzowi, że chodzi o Prevenar, szczepienie przeciwko pneumokokom, powiedział, że ok. Mam nadzieję, że wszystko dobrze powiedziałam, bo wcześniej się nasłuchałam, że w Irlandii się na pneumokoki nie szczepi. Okaże się w piątek. A potem świnka, odra , różyczka-kalendarz szczepień irlandzkich mam na szczęście już obcykany.
ps. noga już trochę lepiej, irlandzki lekarz się spisał:-)
 
Dzień dobry wszystkim mamusią :-)!!! Tak wpadłam się przywitać i miłego dzionka życzyć... Na słonko nie ma co liczyć, ale na dobre słowo zawsze :sorry2:!!! Postaram się jeszcze zaglądnąć później, a teraz jakieś śniadanko wypadałoby wciągnąć. Buziaki dziewczyny ;-)
 
cześć wszystkim:-)
ja też jestem w temacie szczepień, mała ma wyznaczone na piątek. Mówiłam lekarzowi, że chodzi o Prevenar, szczepienie przeciwko pneumokokom, powiedział, że ok. Mam nadzieję, że wszystko dobrze powiedziałam, bo wcześniej się nasłuchałam, że w Irlandii się na pneumokoki nie szczepi. Okaże się w piątek. A potem świnka, odra , różyczka-kalendarz szczepień irlandzkich mam na szczęście już obcykany.
ps. noga już trochę lepiej, irlandzki lekarz się spisał:-)

Jak juz mowilam duzo wczesniej szczepienia przeciw pneumokokom weszly w Irlandii dopiero w tym roku.Rozmawialam ze swoim lekarzem i tak mi powiedzial.Prawdopodobnie wszystkie dzieci beda szczepione, jednak w pierwszej kolejnosci te mlodsze.Prawdopodobnie malenstwa dziewczyn beda szczepione za kilka miessiecy.Ogolnie nie ma sie co martwic o szczepienia.Oni nie daja o tym zapomniec.Zawsze dostaje pismp w sprawie szczepienia wiec nigdy nie zapomnialam.:-)
Co niektorzy narzekaja na sluzbe zdrowia tutaj ale jak widac nie jest wcale tak zle.Wiekszosc narzekan wynika z naszej nieznajomosci jezyka, bo czsem cos niezrozumiemy i niedosluyszymy a potem mowimy ze ktos nam nie powiedzial.:tak:
Wracajac do pogody paaaaskudztwo!!!!!!!:baffled:
 
reklama
Jak juz mowilam duzo wczesniej szczepienia przeciw pneumokokom weszly w Irlandii dopiero w tym roku.Rozmawialam ze swoim lekarzem i tak mi powiedzial.

faktycznie gastone, pisałaś, ale mi się zapomniało:zawstydzona/y:
kurcze dziewczyny zróbmy coś z tą pogodą, jakiś zlot czarownic i zaklinanie słońca hehee. A tak serio to mam juz naprawdę dość, aż się człowiek psychicznie źle czuje przez ten wieczny brak słońca.
 
Do góry