reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam!!! Ja na chwilunię, bo zaraz po męża na lotnisko jadę, ale chciałam się z Wami przywitać!!!! Dzięki za info Niunia12a, uspokoiłaś mnie. Następne pampersy to już tylko Pampersa!!!! Miłego weekendu jeszcze raz, pozdrawiam, pa pa pa ;-)
 
reklama
A ja dzis czasu nie mialam na siedenie przy kompie.Pierogi lepiłam!Co prawda tylko setke ale tez cos..A teraz odpoczywam i mysle o tym pouprawiac jogging troche.Hmmm zobace narazie odpocywam po pierozkach.Mniam.AAA dodam jeszcze ze pierozki z mojego sera robione.Ser tez sobie wyprodukowalam z mleczka prosto od krowy.:-)
 
o widze ze sie diewczyny dogadaly co do hustawki fajnie :) mja kolezanka chce jeszcze te kilka dni poczekac z nadzieja ze urodzi sie dziewczynka i wtedy bedzie mogla kupic te rozowa hustawke :)

gastone podaj adres ide do Ciebie na jutrzejszy obiadek, uwielbiam pierogi, niedawno sama lepilam :)

jak mi dobrze jak leniwie, dzisiaj sie wyspalam az za bardzo, wolny weekend, nie zadzwonili z pracy wiec jutro tez wolne, jutro zadzwonie czy mam w poniedizalek przyjsc czy dopiero we wtorek ... lenistwo na maksa ...
musze pomyslec cos na jutrzejszy dzionek, moze by gdzies pojechac ...
 
ach Gastone zajrzalam az na NK i musze napisac ze synio Twój bardzo maminy :) sliczny chłopczyk i ma Twoje oczka :D nie wyparłabys sie syncia :)

ide chyba jakiegos filmika obejrzec, malzonek jeszcze na rybach, ciekawe cyz tym razem cos złowi czy znowu wypuszcza ...

milej nocki
 
o widze ze sie diewczyny dogadaly co do hustawki fajnie :) mja kolezanka chce jeszcze te kilka dni poczekac z nadzieja ze urodzi sie dziewczynka i wtedy bedzie mogla kupic te rozowa hustawke :)

.

No u mnie ma byc chlopiec (dowod mam na plytce i na zdjeciu) no ale dla dziewczynki to jak najbardziej rozowiutka. Widzialam takie sa super. A tak przy okazji moze ktoras ma sprzedaz elektroniczna nianie z monitorem oddechu? Jestem chetna...:)
 
a nam dzisiaj dzionek minął wesoło, byli goście, przywieźli gołąbki i krokiety- i z odchudzania nici:-D grzech odmówić hehe.
mój nocny Marek jeszcze nie śpi , bawi się klockami, oj co my mamy z tym usypianiem, mówie Wam:shocked2: Natalka upodobała sobie nocne harce, może kiedys się przestawi.
czytałam wlasnie jak pisalyscie o pieluszkach i przyłączam się do opinii, że Pampers najlepsze! my probowaliśmy już chyba wszystkich i mamy porównanie. Używamy Pampers Baby Dry, one są delikatne i maja taki balsam łagodzący, chyba z aloesem.
 
Uf ja dopiero wrocilam z urodzin kolezanki.Bylo mniamusnie.
Beatka fajnie ze zakupilas hustawke i powiem ci ze zrobilas dobry interes bo jak maluszek wyrosnie to byc moe ja ja od ciebie zakupie jak bede miala drugie bobo? Co do elektronicznej niani to ja mam z kamera i to jest super sprawa.Monitora oddechu nie posiadam ale dla nastepnego dziecka prawdopodobnie zakupie zebym mogla spokojniej spac niz przy Maxie bo co chwile sprawdzalam czy oddycha..
Filipi dzieki za komplementy apropo synka.synek raczej mieszany i chyba bardziej tatus tylko mamusi oczka odziedziczyl z czego mamusia sie bardz cieszy.Pozdrawiam dziewczynki i milego pwolnego poniedzialku!
 
reklama
Dziewczyny wybaczcie ,że sie nie odzywalam ,ale Majutka mi sie rozchorowala od 2 dni ma goraczke , w nocy 38,7 dzis miala ,a teraz 37,9. Wiem ,że u tak małego dziecka temp moze być wyższa ale to chyba za duzo ,w nocy dalam jej syropek na goraczke ,teraz juz nie daje bo nie ma 38 stopni ehh ale ona i tak ten syrop wypluwa , może orientujecie sie czy tu w aptekach są czopki ??

beakta :) miło sie z Tobą robi inetresy:p zazdroszcze gromadki ,sama bym jeszcze chciala ale chyba bym sobie nie poradzila:no: z samą Majka mi ciezko:confused:

gastone ,mmm te pierogi też mialam sie kiedys zabrac za ruskie:-p ale cos mi sie nie chce ,a synus naprawde sliczny i wydaje sie bardzo do Ciebie podobny :)
 
Do góry