reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Bry!!! Nie wyspana jestem, Oliwa od trzech nocy budzi mi się co godzinę w porywach do półtorej do jedzenia :oo2:, a w dzień zbytniego apetytu nie ma... Nie kumam o co Jej chodzi...

Martuana, jak się czujesz? Przeszło Ci????

Miłego dnia życzę i do później, paaaaa
 
dzien doberek:)

marta mam nadzieje ze dzis lepiej co?????

cytrus upieke na parapetowke tego serniczka,upieke:) cobyscie nie pomyslaly ze samolubna jestem hehheh i sama zjadlam:)

no i mamy slonko:) caly dzien ma byc taki:)ciekawe:)pranie wczoraj zrobilam i dzis do gazebo wstawilam ...na w razie co:) jakby jednak mialo padac to przynajmniej bezpieczne bedzie i nie zmoknie w tym namiocie hehehhe

ja dzis znow do centrum:( dominic street zaliczyc musze zeby werce pomoc...no ale dobre tego strony ze pogoda sliczna az chce sie zyc:)

milego dnia laski:)bede pozniej:)

aaaa Justynko chyba mozesz sprawdzic sobie on line oferte superquina:) bo u nich to promocje czasem tydzien tylko trwaja a ja powiem szczerze ze tam nie chodze bo drogo jak nie wiem co.....ale jak trza to poleze......sprawdz sobie on line:)

justynko sprawdzilam.... na mleka i pieluchy rozne jest promocja:):):):):):):):):):)mozesz sama zobaczyc czy jest to co cie interesuje:)buziole
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry mamunie:-)
martuana jak się czujesz?liczę na to że już w porządku

krycha-no wiesz jak się mała tyle w nocy naje to w dzień już nie jest głodna:-p-może jakoś magazynuje,chomikuje czy coś

idę na śniadanko,do popisania potem-miłego dzionka
 
Hej dziewczynki;-)Boże czuje się jak nooowo narodzona:-):tak:czuje jeszcze coś na żołądku ale dawno się tak wyyyśmienicie nie czułam NIE MDLIIIIIIIIIII MNIE:-D hihi a sory za wczoraj niepotrzebnie pisałam zamętu narobiłam :zawstydzona/y:Ale naprawde wiedziałam jak wziełam do ust tą sałatke że mnie wezmie:no:i co i tak się pokusiłam rok temu miałam dokładnie to samo po dwóch maciupeńkich kęsach jakiegoś kraba czy krewetki a mama zjadła całą pake i nic:-DJa musze być uczulona nie ma innego wytłumaczenia już jak Cytrusek popołudniu u mnie był to czułam jak mi wierci a jak wyszła to MASAKRA Marek to mnie nie poznał :-pLaski żygałam gdzie popadnie aż wstyd :szok::eek::wściekła/y:Ale mam dobrego mężusia jeszcze mnie dziubkował i się biedulek martwił:-(Musze mu to dzisiaj wynagrodzić A energi dostałam dosłownie za dwoje:)))
 
ty z tym wynagradzaniem Marta to uwazaj lepiej....hehhe...bo cos ostatnio zle sie konczylo:)

a ja ziemniaczki wstawilam i czekam az sie ugotuja....do tego golabki( ze sloika hahhaha) .....a co...trzeba czasem se zycie ulatwiac:)
posprzatalam i jak juz wszystko zrobione bedzie to jedziemy na dominic street....moze uda mnie sie wyciagnac jakies info o co chodzi z tymi czekami ze znow zalegaja z platnoscia andrzejowi....normalnie masakra jakas.....ale jakby to mialo byc w druga strone to ciekawe jestem czy byliby tak cierpliwi.....ech.....
 
Witam i uciekam do fryzjerka.
Olivca dobry wybor ,nie wiem gdzie go bedziesz zamawiac,jesli sie zecydujesz ale u nas np trzeba go zamawiac wczesniej .Zalezy od sklepu ale u nas to 6 tygodni sie czeka, czasem w sklepie mozna juz kupic ale rzadko no i niemasz koloru, ktory ci sie podoba.Ale ty juz w Dublinie bedziesz mieszkac wiec moze odrazu uda ci sie kupic.
 
Ostatnia edycja:
Drozdusia, tak właśnie mi się wydaje :eek:... W nocy się naje tego najtłustszego mleka a potem w dzień fisiuje!!! Aga_irlandia, jakby to o nich chodziło to nie ma mowy o zwlekaniu z czym kolwiek :-D, wszędzie tak jest!!! A właśnie Martuana, gdzie reszta suwaczka??? Wygląda jakbyś miała urodzić Mareczka ponownie hahahahahahahaha ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja się czuję też prawie jak nowo narodzona a przynajmniej lekka jak piórko -wczoraj pofolgowałam sobie z jedzonkiem, chyba nie ma rzeczy której bym nie zjadła a dziś rano z kibelka nie schodziłam:-D:-D:-D Wreszcie mogę się zważyć:)
 
Do góry