reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

OJJJJJJJJ dziewczyny uwielbiam sernik ale teraz jestem taka struta że szok:szok:nawet do ubikacji nie potrafie dojść:no:mężuś wystrachany bo tu wyjazd za dwa dni a nie wiem czy to się zle nie skończy:wściekła/y:bo chyba jestem uczulona na owoce morza już kiedyś miałam nauczkę z krabami i skończyło się pogotowiem i zastrzykami a teraz połasiłam się na sałateczkę i umieram oj jak mi głupio i strasznie się czuje :(( Całuski ide spać:)
 
reklama
krycha no jakos weny tworczej braklo wczoraj:) dopiero mnie nawiedzilo dzis...i to sama widzisz o ktorej godzinie:):):):)....no ale trzeba mi wybaczyc bo ja ciezarna jestem:):):)
marta ty jak zawsze cos musisz odwalic:( mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:)trzymaj sie:)
 
OJJJJJJJJ dziewczyny uwielbiam sernik ale teraz jestem taka struta że szok:szok:nawet do ubikacji nie potrafie dojść:no:mężuś wystrachany bo tu wyjazd za dwa dni a nie wiem czy to się zle nie skończy:wściekła/y:bo chyba jestem uczulona na owoce morza już kiedyś miałam nauczkę z krabami i skończyło się pogotowiem i zastrzykami a teraz połasiłam się na sałateczkę i umieram oj jak mi głupio i strasznie się czuje :(( Całuski ide spać:)

Ło rany :szok::szok::szok::szok:... Martuana, mam nadzieję, że Ci szybko przejdzie!!!! Już nawet nie chodzi o Waszą podróż do Polski, ale wogóle o Twoje samopoczucie!!!

Aga_irlandia, no niech Ci będzie, wybaczam :-p, ale popraw się następnym razem hihihihihihihihihihi...

Zmykam mamuśki do męża ;-)... Słodkich snów życzę i do jutra :sorry:
 
OJJJJJJJJ dziewczyny uwielbiam sernik ale teraz jestem taka struta że szok:szok:nawet do ubikacji nie potrafie dojść:no:mężuś wystrachany bo tu wyjazd za dwa dni a nie wiem czy to się zle nie skończy:wściekła/y:bo chyba jestem uczulona na owoce morza już kiedyś miałam nauczkę z krabami i skończyło się pogotowiem i zastrzykami a teraz połasiłam się na sałateczkę i umieram oj jak mi głupio i strasznie się czuje :(( Całuski ide spać:)
głupio to mi jest Martuś że przyniosłam tą sałatkę.teraz będę się martwiła.mam okropne wyrzuty sumienia:-(
 
no to kto zmotoryzowany to dawac na ten sernik:) 2 blaszki sa:) jakos sie podzielimy:)


wyjelam .....niech ostygnie:)

uwierz mi Aguś że gdybyś wcześniej dała znać o tym serniczku to mój T by mnie przywiózł-nie odpuściłabym sobie.a tak mała już śpi....


też już chyba zmykam.chociaż nie wiem czy wyrzuty sumienia z powodu martuany dadzą mi zasnąć.spokojnej nocy mamusie
 
Aga jakby Ci sie chcialo to ja poprosze ten przepis na sernik... jakbys mogla to na priva mi przeslij plisssss bo ja tez bym chetnie zjadla takie pysznosci..... a to nosidelko co Ci dalam to wcale nie jest takie skomplikowane w domu to co mi zostalo jeszcze jedno to to dopiero sie trzeba naglowic jak to zalozyc:-D:-D:-D ja nie wiem po co tyle utrudnien w tych nosidelkach.....:-D:-D:-D
Bozenka dzieki za info o mleczkach i pampkach w sumie pampki juz moj mezus dzisiaj kupil w dunnsie 2 paczki za 5 euro ale mleczka jeszcze nie wiec jutro sie wybierzemy do tego super quinn
Martuana bidulo mam nadzieje ze Ci przejdzie do piatku:tak:
Ola fajnie ze zmotoryzowana jestes sama wsiadasz i jedziesz w sina dal a ja to zawsze musze mojemu marudzic :zawstydzona/y:
 
głupio to mi jest Martuś że przyniosłam tą sałatkę.teraz będę się martwiła.mam okropne wyrzuty sumienia:-(
Drozdusia no co TY to nie twoja wina ja wiedziałam że będe miała kłopoty po owocach morza a i tak się skusiłam sama jestem sobie winna:wściekła/y: i o to się wściekam że taki ze mnie łakomczuch:wściekła/y::no::szok: a Tobie za co ma być głupio sałatka super M całą wmucił;-) A ja kibelek jeden zarezerwowałam mięty i rumianku dzbanki stoją zasnąć nie moge bo karuzele mam ale będzie dobrze jakoś się trzymam:-p Mdli mnie jak babe wciąży ciekawe nie??
 
Oj Martusia,bidulka jestes:zawstydzona/y:Jakbys czgos potrzebowala to dzwon:tak:
A ja wyszorowalam wykladziny i siedze z nogami na kanapie:-DTato na mnie dziwnie spojrzal kiedy o 21 zaczelam szorowac dywany mniej wiecej wygladal tak::eek:
Aga mam nadzieje ze na parapetowe zrobisz serniczek?
Ola bedziesz jeszcze w przyszly piatek?
Dobra zegnam sie dziewczynki,ide spac zaraz chyba.Raczej tu jeszcze zajrze przez weekend.Paaaaaaaaaa slodkich snow
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczynki
Czyzby lato do nas wróciło? yoooooopiii:)
Natalia zabierasz się na szkołę rodzenia?
Ja wpadnę tak na chwilkę do Marty właśńie w międzyczasie, ale zawsze to coś-bateryjki będą podładowane:) Może cytrusku dasz radę na godzinkową kawkę też?
Gaston masz cztery wózki?? Wow, to chyba wiesz już o nich wszystko, który jest najlepszy? Jeśłi chodzi o funkcjonalność to ja się napaliłam na quinny, pcha się jak po masełku istna przyjemność ale te trzy kółka tak brzydko wyglądają-tylko że wyglądem się nie jeździ więc raczej przy nim zostanę. Trochę są drogie bo 600eu i o żadnych promocjach nie słychać...
No sporo i nie tylko o tych co mam :-D A jaki ty quinny chcesz Buzz czy speedi x? Ja mam buzza 3 kolowego i zamierzam sobie dokupoic dla drugiego dzidziusia jeszcze cztery kolka .A jesli chodzi wogole o wozek, to tez zalezy jakie masz ze tak powiem preferencje.Czy chcesz godole, czy fotelik do niego.Buzz ma mnostwo przeciwnikow, ale ja do nichnie naleze.Przetstowalam go i teraz czeka na drugie dziecko.Wozek jest lekki ale ma tez kilka wad jak niektorzy sadza.Jakmasz czasi cochote troche wiecej poczytac zapraszam tu: https://www.babyboom.pl/forum/ciaza...ik-gastone-gieo-ska-i-inne-24005/#post3269459

Drozdusia no co TY to nie twoja wina ja wiedziałam że będe miała kłopoty po owocach morza a i tak się skusiłam sama jestem sobie winna:wściekła/y: i o to się wściekam że taki ze mnie łakomczuch:wściekła/y::no::szok: a Tobie za co ma być głupio sałatka super M całą wmucił;-) A ja kibelek jeden zarezerwowałam mięty i rumianku dzbanki stoją zasnąć nie moge bo karuzele mam ale będzie dobrze jakoś się trzymam:-p Mdli mnie jak babe wciąży ciekawe nie??

Bidulka..
 
reklama
o kurczaczek, Marta jestem w szoku, ze tak Cię wzięło bo przecież z dwa widelce zjadłaś i od razu mówiłas o tej alergii i przestałaś.... Mam nadzieję że po herbtkach przejdzie...:baffled:
Gastone, poim faworytem jest buzz4.:tak:
Justyś oj nie przeczytałam o czasie, mogłam Cię zabrać po drodze....:sorry:
Cytrusku wszystko wskazuje na to że w środę, w sumie zależy jeszcze od zorganizowanego przewozu.:eek:
 
Do góry