reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Dziewczyny jest tam ktoo??/ Pomocy.Nie wiem czy nie rozwinelo mi sie zapalenie okostnej, polecicie mi dentystke?
Ratunku jak boli!!!!
 
Oj biedulko wspulczuje ci ale niestety tutaj do czynienia z detysta nie mialam:no:
Olu wysłałam Ci na priva jeśli jeszcze ktoś potrzebuje namiary to wyślę:)

Gastone ja mogę polecić bardzo dobrego lekarza, w sumie dwóch nawet ale obydwoje są w Corku, jeśli masz zapalenie okostnej to biedna antybiotyk potrzebujesz, jeśli pójdziesz do gp to z jego skierowaniem za nic nie będziesz płacić, jeśli masz medical card to też w corku bez zapłaty.
 
Dziewczyny jest tam ktoo??/ Pomocy.Nie wiem czy nie rozwinelo mi sie zapalenie okostnej, polecicie mi dentystke?
Ratunku jak boli!!!!

Ja byłam u dentysty na Cornmarket Tower Dental Pratic( wejscie jak na parking smochodowy, 2 pietr, w budynku tym samym co Klub Iocn)Robert St. tel. 061417566
Przyjmuje tam tez polska dentystka Kamila Trofimiuk mozna sie umowic do niej lub irlandczyka ale ta pani pyta sie czy leczyc czy zakladac lekarsto i dokonczyc leczenie mozna w polsce. Ja za leczenie 1 zeba kanałowo zapłaciłam 500 euro.
 
a Gaston na śmierć zapomniałam że w polskiej klinice tu w Limerick jest dentysta, i taaaaaaaaki przystojny że szczęki nam opadły, wiem że było sporo osób do niego więc może dobrze robi...
 
a Gaston na śmierć zapomniałam że w polskiej klinice tu w Limerick jest dentysta, i taaaaaaaaki przystojny że szczęki nam opadły, wiem że było sporo osób do niego więc może dobrze robi...

:-D:-D:-D przystojny i jeszcze dobrze robi, no no!:-D sorki, skojarzenia mi się włączyły:-D a nasza Gastone cierpi...
 
reklama
cześć dziewczyny:-) Widzę, że temat pichcenia jest ciągle aktualny;-) Dziś zrobiłam kluski śląskie z sosikiem ale nie wiem dlaczego mięsne potrawy mi nie wychodzą:no: Przynajmniej ja na nie nie mam później ochoty...Ale może macie jakieś fajne przepisy na jakieś fajne sosiki?? I sałateczki też są mile widziane;-)
Krycha Twoje schabiki pycha i faktycznie bomba kaloryczna:-D
 
Do góry