reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

A moj mezus ma wolny weekend w poniedzialek idzie znow do pracy w dodatku na druga zmiane i wtorek znw wolny:eek:Takze tzw. weekend w kratke:laugh2:No ale coz ja poradze nic tylko trzeba sobie czas zorganizowac.
A ty Gastone nie mozesz jechac z mezem na ta sesje?I polaczyc przyjemne z pozytecznym?
 
reklama
E tam wciągnął, no co mam pisać, jak Wy już tam macie swoje fajne towarzystwo a mnie tu samej smutno, buuu..Akurat jak wyjechałam, to się babeczki musiałyście zacząć spotykać:wściekła/y::-D nie, no żartuję:) U nas oki, siedzę nA razie do późna sama z małą , bo Rafał ma jakieś szkolenia, późno wraca.
Aga odezwę się jeszcze do Ciebie w wiadomej sprawie wiadomej:) pewnie od maja w gorę wchodzi w rachubę,pozdrowionka:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aine ale żebyś wiedziała że niektóre babeczki jada do Dublina na patryka więc może się spotkamy, bo i ja i Marta tez wspominała hihi także nigdy nie wiadomo. A tu z nimi to wiesz one mają czas jak mężusiów nie ma wiec zwykle do południa a ja to prawie cały czas siedze sama a szczególnie właśńie w weekendy buuuuuu:baffled::baffled::baffled:
A gdzie jest Natie? Przedzwoniłabym ale nie mam nru do niej chyba na nk trzeba zagladnąć
 
Kurcze, myślała, że kimnę się z Pyzą i mi się humor poprawi, ale Oliwcia dopiero niedawno zasnęła a ja już wolę się nie kłaść, bo co ja w nocy będę robić :baffled:...
Aine, zaglądaj tu do nas jak dawniej :tak:!!!! Przecież nic się nie zmieniło prócz adresu i miasta, ale nadal jesteś nasza!!!!!!!!!!! A może uda Ci się tu przyjechać i wtedy też jakieś spotkanie sklecimy, kto wiem... Cytrus, co z Twoją Małą?????? Byłaś u lekarza? Na co jest chora? Bidulka... Aga_irlandia, przypomnij mi, proszę, kiedy masz kolejny egzamin, bo chcę od samego rana kciuki trzymać!!!! Normalnie nie mogę się napatrzeć na ten Twoj suwaczek (ten pierwszy) - sama bym sobie teraz taki wkleiła... Megan234, narobiłaś mi ochoty na te sajgonki, chyba sobie je w końcu kupimy :sorry2:!!!
 
a dziekuje Krycha za pamiec:-)zapomnialm napisac
Tak wiec z Jula ogolnie OK dostala kropelki do oczka. A w pluckach i oskrzelach nic nie slychac takze oki.Teraz widze ze juz oba oczka jej ropieja:-(
A ja sie zdrzemnelam jakas taka zmeczona bylam:confused2:
Olivca to jednak jedziesz ...i zostawiasz mnie:sad:
 
DZIEWCZYNY POMOCY!!!czy ktoras z was zna tu jakis lek na zatoki taki bez recepty?? U nas w pl jest tego mnostwo a tu? Moze ktoras z was maiala problem z zatokami?? Zaatakowalo mnie buuuuuuuuuuuuuu A rodzice dopiero przyjezdaja 9 kwietnia.Srodki przeciwbolowe nie pomagaja.Jeszcze nie ide do lekara bo nie mam ani zadnego kataru ani ropy.Od kilku dni booli mnie glowa, od dwoch dni czuje sie jakbym wode miala w nosie, wiecie takie sciskanie, ateraz boli mnie cale zatoki.
 
a dziekuje Krycha za pamiec:-)zapomnialm napisac
Tak wiec z Jula ogolnie OK dostala kropelki do oczka. A w pluckach i oskrzelach nic nie slychac takze oki.Teraz widze ze juz oba oczka jej ropieja:-(

Znaczy jakaś infekcja? Mam nadzieję, że zbytnio Jej nie dokucza... Oby szybko do zdrówka wróciła!!!!!!!

Dziewczyny mam pytanko, wiem, że jeszcze mam dużo czasu, ale chciałam się dowiedzieć już teraz - czy orientujecie się co trzeba pozałatwiać jak się stąd zjeżdża? Że u GP i pielęgniarki środowiskowej to wiem na pewno, że trzeba zgłosić, ale czy gdzieś jeszcze?

Gastone, ogromnie mi przykro, ale nie mam zielonego pojęcia... Zdrowia życzę!!!!!!!!!!!
 
reklama
Gastone moj maz tez ma czesto problemy z zatokami zaraz sprawdze czyw ateczce mam cos na zatoki zakupione tutaj i dam Ci zanc;-)
Krycha tak to jakas infekcja,zawialo ja.Ale powiem Ci ze nie przechodzi tego jakos strasznie,jest wesolutka i nie placze,tylko sie denerwuje jak jej oczka przemywam rumiankiem.
Gastone niestety nie mam nic na zatoki,ale pzry katarze bardzo pomaga syrop benylin dual action chesty syrup,pisze ze niby pomaga odetkac zatkany nos i zatoki.A jezeli chodzi o bol to najlepiej dziala na nas nurofen forte w tabletkach.Moze Ci cos z tego pomoze.Ale jak juz bedziesz w aptece to poprostu zapytaj o cos na zatoki.
Dobranoc dziewczynki
 
Ostatnia edycja:
Do góry