reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam!!!! A ja tam przesądna nie jestem i cieszę się, że już piątek!!! Tylko dziś znów mi się antyspołeczność włączyła, normalnie czuję się jak przed okresem (przynajmniej tak czułam się za każdym razem przed ciążą...)!!! I jakaś zakomleksiona dziś jestem, ech... Marudzę!!!!!!!!!!

Niepechowego 13-stego piątku i udanego weekendu, pozdrawiam!!!
 
reklama
no olivka teraz nct zrobione i bedziesz smigac wiec moze kiedys mnie nawiedzicie na kawke co?
Aguś do Ciebie z przyjemnością, zawsze o każdej porze:D:-);-):rofl2::-);-):rofl2:
A w przyszlym tygodniu zapraszam tez do mnie na kawke
kto sie skusi ?

no wiadomo, ja dobrej kawusi nigdy nie odmawiam :happy:więc wybierzemy się Olu z dziewczynkami w plenerJ :tak:pewnie umówimy się od środy bo na patryka wszystkie w domu z męzusiamiJ
 
Aga damy znac.Ja to tak na doczepke z Ola i Marta sie zabiore.Bo sama to pewnie bym sie zgubila:-)
Alex a ty gdzie mieszkasz?Bo my to ostatnio take powsinogi jestesmy hhaha takze pewnie Cie odwiedzimy:tak:
 
Aga damy znac.Ja to tak na doczepke z Ola i Marta sie zabiore.Bo sama to pewnie bym sie zgubila:-)
Alex a ty gdzie mieszkasz?Bo my to ostatnio take powsinogi jestesmy hhaha takze pewnie Cie odwiedzimy:tak:
no właczyło nam się włóczykijstwo i to tak wciąga że hej, prawie jak narkotyk hihi
 
Witam się dziewczynki;-) Agulinko na pewno się u Ciebie zjawimy i z pewnością będzie wesoło:-Djak to z nami zresztą bywa:))Ja mniej więcej wiem gdzie także napisz jeszcze dokładny adres albo szczyrkne do Ciebie ok??ale najpierw umówimy się z dziewuszkami ale widze że One chętne hah ale jak tu zrezygnować z takiej kawci u Agusi?? A i pozdrowionka od mojego M.... A tak pozatym byłam w tesco zmachałam się jakbym co najmniej przed porodem była i ta straszna zadyszka jak u starszej pani masakra :zawstydzona/y:Ale już w domciu szczęśliwa bo M..... z pracy niedługo wraca i tyleeeeeeeeeeeeee wolneeeeegooo HURA ....:tak::-)
 
reklama
Do góry