reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Madziak nie załamuj się :))ta depresja poporodowa już niedługo Ci przejdzie uwierz te problemy wydadzą się błache:))) A ja wyszłam sobie na spacerek z moim brzdącem nakupowałam środków czystości całą mase i wywracam domek do góry nogami aż sie żyć chce:-)Kończe bo właśnie Gosiak wpadł na kawke:)))
 
reklama
hej!ja mam dzis humorek dobry..chociaz tez od niedzieli mam ciche dni z moim lubym... to wina moich humorkow i jego braku zrozumienia dla mojego stanu :)
MEGAN napewno wszystko sie ulozy!!!wszystko wroci do normy!!jestes zmeczona i poprostu musisz odpoczac i zregenerowac sily!!!
CYTRUS jesli potrzebujesz dnia dla siebie,to przyprowadz mala do nas :) chetnie sie nia zaopiekuje :)buziaki i milego weekendu!!
 
krycha kuruj męża, możesz zastosować okład z młodych piersi :cool: :-D
co do dziąsełek to miałam ci napisać, że ja kupiłam gryzaczki, wkładam do lodówki a jak Bąbel bardzo marudzi to smaruję go maścią i on sobie to gryzie
jak mi się uda to wkleję ci fotkę
o jest na dole posta :nerd:

Okład z młodych piersi, hehehehe, pomyślimy, pomyślimy :tak:... No chyba będę musiała się zaopatrzyć w ten gryzaczek, zastanawiałam się nad nim ostatnio...

######################... - drabinka dla mamusiek, które się dołują - głowa do góry ;-)
 
Dzieki dziewczynki za mile slowa:-)


hello
piękny dzionek prawda? będę żyć :-D
krycha kuruj męża, możesz zastosować okład z młodych piersi :cool: :-D
co do dziąsełek to miałam ci napisać, że ja kupiłam gryzaczki, wkładam do lodówki a jak Bąbel bardzo marudzi to smaruję go maścią i on sobie to gryzie
jak mi się uda to wkleję ci fotkę
o jest na dole posta :nerd:

gastone "namawiała, namawiała, namówiła":-D kupiłam parę książek m.in małe trzęsienia ziemii, i już czekają na mnie u mamy :tak:
a Ty jesteś zmotoryzowana? jeśli tak to wsiadaj dziewczyno w auto i wal do mnie , ja całe dnie siedzę sama nie masz aż tak daleko :tak: ( w przyszłym tygodniu bo mam gości)

aga mi też obiecałaś odwiedziny, przypomnę ci się jeszcze
że nie wspomnę innych kobitek, które mi to obiecały:tak:

papatki muszę lecieć bo goście w drodze a ja w polu:baffled:
Kochana ja niestety nie jezdze samochodem bo czekam az mz mi wkoncu zakupi, ale ja ciebie zapraszam!heh ta sama droga...
 
Wielkie dzięki Gosiak za przemiłe popołudnie:)) Madziak a o Ciebie to naprawde już powoli zaczynam się martwić :)Coś za cicha jesteś!!! Młoda pełna życia dziewczyna to aż do ciebie nie podobne !!!!!Pozdrawiam wszystkie i lece bo mężulek z pracy przyszedł:))
 
reklama
Do góry