reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

no ale i tak licze,ze wpadniesz!
jestem wolna do 19 wiec czekam!
Ksiąze jezdzi od blacharza do blacharza!!irys za robocizne zawolal 3 tys e!!!
ale teraz pojechal do polaka,ktory per fon mowil ze ok 600-1000e!!wiec jeszcze nie tragedia!!!
 
reklama
Dopiero mi Pyza zasnęła :oo2:, coś nie chciała sobie dłużej drzemać - po pół godzinki max!!!!!! Chyba mam na dziś dość!!!! Dzięki Justysia21 za miło spędzony czas, musimy to koniecznie powtórzyć :tak:!!! Megan234, Słoneczko, to jutro przyleze tak jakoś ;-)... Nie dołuj się i nie stresuj i męża nie słuchaj!!!!!!!!!!

No to spokojnej nocki i do jutra :rolleyes2:
 
Krycha do męża to mu brakuje!!!
już mu troche przeszło,bo mu powiedziałam,że ja bede rozbitym jezdzić a on niech sobie kupi drugii!!!
no i oczywiście zapraszam!!!juz mi troche lepiej!!!chociaz wiem,że muszę szybko wrócić do pracy zeby na slub zarobic
 
Krycha do męża to mu brakuje!!!
już mu troche przeszło,bo mu powiedziałam,że ja bede rozbitym jezdzić a on niech sobie kupi drugii!!!
no i oczywiście zapraszam!!!juz mi troche lepiej!!!chociaz wiem,że muszę szybko wrócić do pracy zeby na slub zarobic

Słuszna uwaga z mianem męża, ciągle się zapominam :sorry2:... Ale postaraj się już dzisiaj o tym wszystkim nie myśleć, zrelaksować się nieco i spać tak długo jak Ci tylko Młode dadzą!!!!! Do jutra :-)
 
Megan ty to spokojnego dnia chyba dawno nie miałaś, jejku mam nadzieję że nic ci się nie stało i dziewczyno Ty uważaj na siebie bo i te zawroty głowy miałaś i w góle kurka...
A ja sie poddaje chyba mały od kilku dni wisi prawie wciąz na piersi i jestem już skłonna go dokarmiać naprawdę :-( Jutro wracam do pracy < na razie tak dorywczo co prawda> i naściągałam mleczka żeby mąż mógł go nakarmić pod moją nie obecność a mały tak je że już z piersi mu nie wystarcza no i .. dokarmiłam go tym co naściągałam:zawstydzona/y:Nie wiem co robić jedni mówią to dokarm i będzie ok nie stresuj się inni nie nie mieszj przeczekaj, dostawiaj do piersi - minie, A co ja kurka robie?/ on non stop przy piersi potem jeszcze po nim jade laktatorem i... efekt taki że Michaś szuka po pół godzinie już, ja go próbuje uśpić, nosić porozmawiać i w końcu i tak po 1-2 h karmie na nowo:baffled:
 
witajcie dziewczynki!!megan ty to masz zycie pelne przebojow!!!dobrze ze wam sie nic nie stalo!!!jaka okropna pogoda znowu,a ja musze odprowadzic malego do przedszkola,dobrze ,ze mam w miare blisko :) milegodnia!!!
 
Witam sie dziewczynki.U was tez tak ladnie pada???buu
Dzis caly dzien sama w domu az do 21. buu
Megan ty uwazaj na siebie, wstrzasnienie mozgu to nie przelewki!
Przyganial kociol garnkowi hehe ja dwa dni po wypadku wsiadlam w samolot i polecialam do irlandii z zawrota miglowy i nudnosciami.Ale przynajmniej cala droge przespalam hehe A tak na powaznie megan musisz sie pilnowac bo to nie przelewki, ja bylam jeszcze glupia i bedzietna ale ty masz dwoje dzieci! Wydaje mi sie ze z takimi wymiotami i omdelniami powinnas pojc do lekarza jak najszybciej tu juz na miejscu.A dostalas jakies tabletki? Nie mowie oczywiscie o paracetamolu.Ja wtedy bralam takie specjalne wlasnie poprawiajace funkcjonowanie mozgu.
 
Czesc dziewczyny!Ale beznadzieja dzis...:baffled:Normalnie mi sie nic niechce bleeeeeeeeeeeee
Megan idz do lekarza Gastone a racje.Z dwojga zlego dobrze sie to tylko tak skonczylo!
 
reklama
cześć Dziewczynki, ale się stęęęęęęęęęęęęęskniłam za wami!!! Wróciłam w nocy, a u mamy nie było internetu:( jejku czytam i czytam co tu się wydarzyło.

Nas spotkała w domu tez niespodzianka bo nie było nas tylko tydzień a lodówka i zamrażarka nie działają-tylko światełko działa a w środku cieplej niż na dworze i całe mięsko chol.wzięła. Znacie może kogoś to naprwia tutj w Limerick takie rzeczy?
 
Do góry