reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Aga_irlandia, świetna wiadomość :-D!!! A egzaminem się nie martw, będzie dobrze (najwyżej przystąpisz do kolejengo egzaminu ;-))!!!!!!! Gastone, ten BabyWorld jest na Roches St., dziś tam byłyśmy z Justysią21, bardzo jej się spodobał :tak:!!! Ms.Marple, to trzeba się w końcu poznać :sorry2:!!!!!

Zmykam do Pyzy, do później :-)
 
cześć dziewczynki!
co do pępkowego każdy może się wprosić!
Aga cieszymy się,że z dzidzią ok!
Kasia nigdy nie pisałam do ryanaira,ale znajomi coś takiego pisali!zapytam ich!
Krycha!o ile chcecie oglądać mnie leżącą na kanapie to wpadajcie!!tylko ja mam zawroty głowy i żygam jak kot!!!(wypisali mnie ze względu na dziewczynki-sama się wypisałam!!bo do dablina to nikt by nie jezdził,żeby mnie odwiedzić!!)
dla niewtajemniczonych;nie mogę dużo siedziec przy kompie,bo mam podejrzenie wstrząsnienia mózgu!!ale ja myslę,że to tylko stres!!i ze jutro bedzie lepiej!!
mielismy dzisiaj wypadek w dablinie!!wjechal w nas autobus!oczywiscie na szczescie nikomu nic sie nie stalo tylko ja jechalam bez pasow!!
odezwe sie jak sie poczuje lepiej!!
 
jestem zalamana!Ksiaze wsciekly i wyrzywa sie na mnie!wyc mi sie chce!a nawet plakac nie moge tak mnie boli glowa i te wymioty!ahhh znowu sie uzalam nad soba!
 
Megan Ty to nas do zawalu doprowadzisz.....
Aga super ze z dzidzia wszystko ok...
Ja mam jutro wizyte w szpitalu i u gp mam nadzieje ze tez wszystko bedzie ok.... tydzien temuw PL wszystko bylo super....
 
reklama
Do góry