reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

postarać się mówisz....:-D na razie mi jedno wystarczy...:-);-)
aga, to na pw albo na gg o tym aucie, oki?:-)

oo, Gosia, pisałyśmy chyba rownoczesnie i dopiero teraz widzę twoj post:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z tego co pamietam to moze tak sie zdarzyc ze test negatywny a jednak jest ciaza. Gdyby bylo odwrotnie,czyli test pozytywny to tu nie ma mozliwosci pomylki ale w tym pzrypadku jest szansa:-)
 
ja mam skurcze już od jakiś 2 miechów i kurcze nic!!!!
teraz wziełam się za poświąteczne porządki,ale już mi się nie chce!!!
idę zaraz do wanny się wyleżeć!!ponoć gorąca kąpiel też pomaga!!!
muszę jeszcze torbę przepakować,bo dzisiaj kupiłam nowe ciunie na wyprzedażach i się w nich zakochałam!!!tylko skarpeteczki muszę dokupić,bo ja nienawidzę tych cholernych pajacyków i nakupowałam same dresiki,ale tylko część jest ze stópkami
GASTONE życzę aby kolejny teścik był dodatni,zrób sobie za 3-4dni!!!
 
Ja też mam skurcze ale niżej niż co 7 min nie chcą zejść.
Zaczynają sie od 10 min i zejda do 7 min a potem mnie zmuli zasnę, wstanę i za pół godziny na nowo;) i tak od paru dni a kąpiel i kawa nasilają tylko bóle pleców;(
Więc pozostaje mi czekać;-)
 
Dzien dobry.Dostalam @.Uff .Luie jak wszystko idzie zgodnie z planem wiec pewnie za kilka miesiecy tak jak planowalismy bede jednak czekac na to by nie przyszla.Narazie sie ciesze ze jednak niejestem w ciazy bo musze sobie jeszcze pare zabkow wyleczyc.Brzuch mnie boli msakrycznie, od kilku di lece na nospie i solpadynie.
 
reklama
Oj biedulko!!ja też zawsze miałam bardzo bolące miesiączki,a w Pl lekarze mi wkręcali,że jak urodzę to bóle miną!!urodziłam 2 i @ miałam dalej masakrycznie bolące!!!tylko niestety ja nawet nospy nie mogę brać bo jestem na nią uczulona!!!!
w takim razie tylko GASTONE życzyć za kilka miesięcy braku @!!!
tego samego życzę Monisi!!!
my właśnie małe przemeblowanko robimy w domku!!!chyba się zacznie niedługo poród mi się włącza syndrom budowania gniazda!!!
 
Do góry