reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

ech...chcialam napisac wesolych swiat...ale jakos nie sa wesole....
straszne te wiadomosci....
mam nadzieje ze moni jak wroci to sie odezwie i jakos wspolnie moze postramy sie jej pomoc....
mimo wszystko....
zycze Wam dziewczyny aby kolejny rok byl lasawszy od tego.....tylko takie moge wam zlozyc zyczenia....
 
reklama
czesc dziewuszki!
Monisia urodziła w nocy!!
teraz wraca do siebie!!
ja chora jak cholera,Susanaah pierwszy raz nam się rozchorowała i miała gorączko 39.6 już chciałam na pogotowie jechać,ale dałam jej czopka na zbicie temp i jest już ok!!!
za to ja leże odłogiem!!do dupy z takimi świętami
 
Czescdziewczynki, jak tam swieta? Najedzone?Obdarowane?Ja na jedzenie patrzec juz nie moge..Zaraz jade naspacerek nad ocean chociaz na chwilke.
 
A dla mnie te święta to nie święta!!!ciągle myśle o Monice,staram się być z Nią w stałym kontakcie!!! tego jestem strasznie chora na szczęście Susanaah już jest zdrowa!!!
dzisiaj przychodzą do nas znajomi!!!i żałuję,że nie mogę ich odwołać,ale jakoś tak byłoby mi głupio!!!
jeśli chodzi o jedzenie to nie mam jakoś ochoty,choć tyle naszykowałam!!!prezenty były i Książe nawet mnie zaskoczył(dostałam śliczne kolczyki z białego złota)!!!
dla nas święta w tym roku to czas na zadume i moje smutne wspomnienia niestety!!!
ale nie będę Wam już psuła nastroju
 
A ja wrocilam z nad oceanu.Fajne powietrze, maly sie nawdychal i spi.A ja juz 4 albo5 dzien zle sie czuje.Codziennie wieczorem boli mnie brzuch jak na @ a tu nic.Nie martwie ze sie spoznia bo nie mam osatnio regularnie, no i przeciez badalam sie dwa miesiace temu w pl, robilam usg wiec nic tam nie ma.Czemu boli mni tak brzuch?Zawse boli przed @ ale nigdy tak dlugo...
Do tego straszne skurcze miesni.okropnoc! Noi zapomnialam dodac ze wszyscy smarkamy.Max juz kilka dni ale grzeczny chopcyk wysmarkuje, co prawda na rece ale przychodzi do mamy wyzierac heheh.Dzis ma biegunke,nie wiem od czego bo znow wrocil do stanu nie jedzenia.Odponad tygodnianie zjadlk objadu.Codiennie to samo chleb z serem albo pasztet.I jogurcik.Nic wiecej..
 
reklama
Do góry