reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

hehe beata masz racje.....moze gosia zaciazyla ? ....
gosia ty se testa kup i zrob:)
sama ostatnio mowilas ze ciaza tutaj jakas zarazliwa jest heheheh...poza tym z tego co pamietam to chyba planowalas w przyszlym roku no nie?
 
reklama
czesc u mnie swieta mijaja.tez juz na jedzenie nie moge patrzec!!!Gastone ja mialam dokladnie tak samo...radze tescik kupic...fajnie zycze powodzenia
kurcze ciagle o tej moni mysle...bidulka co ona teraz przechodzi to w glowie sie nie miesci...wspolczuje.pozdrawiam was
 
cześć dziewczynki!!!
ja właśnie stosuje metode 3*S( seks schody supermarket) i padam na ryj!!!
wydałam majątek na ciuszki dla Susanaah ale jakoś nie szło mi kupowanie na Caroline może jednak urodzi się z kutaskiem??????
ja nadal chora i to coraz mocniej,ale usiedzieć w domu nie mogę!!!!
zaraz wyśle smska do Monisi jak sobie daje rade????
aaaa mam coś z klawiaturą wale w nią tak,że aż mnie paluchy bolą!!!!
 
witajcie po świętach:) siostra z mężem już pojechali, szkoda...fajnie było:)
ja przejedzona jak nigdy!!! ale nie żałuję, hihih.

Gosiu, a Ty kochana śmigaj po test,takie objawy też miałam, myślałam,że to na @, a to macica się przygotowywała na dzidzię hehe. Fajnie by było:)oby to było TO!!:-)
 
hehe aine a ty tak nie medruj tylko tez sie postaraj wtedy bedzie fajnie;:):):):)
AAAAA....jak chcesz to dam ci namiary na samochod ...peugeot ,maly silnik chyba 1.1 jak sie nie myle....maly przebieg,od dobrych ludzi(irlandczycy)...2003 rok jak dobrze pamietam....cena jak zawsze do negocjacji:):):)
 
reklama
Czesc dziewczynki.Za wasa rada zrobilam test bo akurat posiadalam.Ale test nicnie wykazal..Ale jakos mi to chollercia spokoju nie daje bo @ wciaz nie ma.Ale skoro test nie wykazal nic to moze niejestem w ciay a moze poprostu za wczesnie.Nie ukrywam ze cieszylabym sie bardzo.:-)
Wrocilam wlasnie z limericku.Maly wypad na wyprzedaze powiatecne.Oplcalo sie.kupilam sobie plaszczyk na ktory czatowalam od roku.W Debenhamsie byl na stronie internetowej a w limericku go nie bylo wiec zawsze zagloadalam, nawet jescze przed siwetami i nic.Dzis patrze a on wisi wsrod jakis szmatek.Patrze na cene a tu z 100 e przeceniony na 24!!! szok
Normalnie mm orgazm hihih. No i kupilam jescze par4 duperelek typu koszyczki wiklonowe do domciu ,pierdulki , kosmetyki i takie tam.Jestem zadowolona.aa i kupilam sobiemaly odkurzacz , taki jak samochodowy z Dyssona ze 170 przeceniony na 90.:-)
 
Do góry