reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Masz racje ViKamcia ty mnie juz lepiej nie pocieszaj bo jeszcze w wiekszy dolek wpadne a u fryziera jeszcze nie bylam ale do maja zdaze sie wybrac ale kolorek zdazylam zmienic.

A co do weekendu to nie wiem bo M pracuje i w niedziele tez a ostatnio to sie wogole jakos nie dogadujemy ja chodze ciagle podenerwowana wszystko mnie wkorza i wogole wszystko jest do dupy chyba to zmeczenie daje o sobie znac:-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
Dzien dobry wszystkim:-)
Malutka ja po sklepach tez pochodzilam i jesli chodzi o wozki nie ma tu wcale duzego wyboru... Nie to co w Pl ze jak wchodzisz to dzieciecego to nie wiesz na jakie patrzec hihi.
Milego dnia zycze!!
 
VIKAMCIAG a jaki masz wozek???Moze jakies foto...ogolnie szukam takiego wozka do 300 euro,lubie kolorowe a moj woli ciemne... chyba dziewczyny ze macie jakies wozia do sprzedania?
ja mam wózek tako jumper x turkusowy kolor
zaraz wrzucę stronkę , a jak będziesz chciała to mogę zrobić zdjęcia :tak:
albo możesz zobaczyć osobiście:tak:
żebyś mogła ocenić stan wózeczka
oczywiście 3 częściowy z obrotowymi kółkami które można blokowac, możliwość jazdy w 2 kierunkach no i chyba to co najważniejsze aha no i ja dałam za niego 1500+ koszty przesyłki
ale jakby ci się spodobał to się możemy później dogadać.. bo jakby nie było to jest używka :-)
w

helllo :))

vikamcia kochana wiesz Ty co a moze juz nawet w teen weekend wpadne co hmm madralo :p :) moze alex by sie zabrala rowniez :) alex pomoglabym Ci sie z gromadka zabrac :) pojechalibysmy na dwa auta i wzielabym Twoich starszakow jezeli by Ci to pasowalo :p Bo Ty juz wiesz gdzie jechac zapewne :p I zrobimy najazd na vikamcie hehehe :p

jasne .. mam duży dom pomiescicie się:-D:-D:-D
upiekę jakieś dobre ciacho... fajnie będzie:tak:

Masz racje ViKamcia ty mnie juz lepiej nie pocieszaj bo jeszcze w wiekszy dolek wpadne a u fryziera jeszcze nie bylam ale do maja zdaze sie wybrac ale kolorek zdazylam zmienic.

A co do weekendu to nie wiem bo M pracuje i w niedziele tez a ostatnio to sie wogole jakos nie dogadujemy ja chodze ciagle podenerwowana wszystko mnie wkorza i wogole wszystko jest do dupy chyba to zmeczenie daje o sobie znac:-:)-:)-:)-:)-:)-(

szkoda że nie masz prawka bo byś bez M przyjechała jak on taki niedobry:-p;-)

ale jak co to ja na was czekam..
przynajmniej sie z domu wyrwiesz choć na chwilę:tak:
 
Hellol laski :)
Ja wlasnie po pracy, jade na kawuche :)

Vikamcia szkoda ze alex niewie jeszcze co i jak ale zapytam damianoo czy ma jakies plany na weekend i jakby co to piecz to ciacho :) z checia sie poczestuje ;)
 
HANIULKA MASZ RACJE NIE MAM TU DUZEGO WYBORU ,A WOLE KUPIC WOZEK TUTAJ BO POPROSTU LATWIEJ NIE MAM SILY NA SCIAGANIE GO Z POLSKI I ORGANIZOWANIE KURIERA...

VKAMCIAG SLICZNY TEN TWOJ WOZECZEK BARDZO MI SIE PODOBA,A JESLI CHCIALABYS GO SPRZEDAC TO NAPISZ CENE,POKAZE FOTKI MOJEMU.NIE UMIEMY SIE DOGADAC CO DO WOZKA MI SIE PODOBAJA KOLOROWE ON WOLI CIEMNE KOLORKI:wściekła/y:MASAKRA Z TYMI FACETAMI...JUZ DAWNO BYSMY KUPILI WOZEK ALE AKURAT W TEJ JEDNEJ KWESTII SIE NIE UMIEMY DOGADAC...BO TAK MAMY JUZ WSZYSKO,A DZIS ZAMOWILAM KOMPLECIK DO LOZECZKA O TAKIView2-4867437.jpegI JUZ SIE NIE UMIE DOCZEKAC AZ GO BEDE MIEC,POWINIEN PRZYJSC JUTRO.BYLAM TEZ U MOJEGO GP I MOJE MALENSTWO JEST W SWIETNEJ FORMIE:happy2::happy2::happy2:
 
Malutka a gdzie ten komplet zamawialas?Tez z tej strony co wkleilas ostatnio?? I co zawiera? I jaka cena jesli mozna wiedziec?:-) Ja tez wlasnie nie mam jeszcze nic do lozeczka i sie rozgladam za czyms;-)
 
Lovely Baby Bedding Set-10 Piece for sale in Kildare: €105 - DoneDeal.ie wejdz na ta stronke na done deal imie dziewczyny ktora rozprowadza te kompleciki to Ewelina jest tam tez nr tel do niej.Mozesz sobie wyczytac co komplecik zawiera tam jest bodajze 10 czesci i rozek ktory potrzebny jest do szpitala.Dziewczyna bardzo mila zawsze do mnie oddzwaniala,bardzo konkretna.Bardzo bodobaja mi sie te baldachimki wiec koniecznie chcialam taki komplet poscieli ...
 
reklama
HANIULKA MASZ RACJE NIE MAM TU DUZEGO WYBORU ,A WOLE KUPIC WOZEK TUTAJ BO POPROSTU LATWIEJ NIE MAM SILY NA SCIAGANIE GO Z POLSKI I ORGANIZOWANIE KURIERA...

VKAMCIAG SLICZNY TEN TWOJ WOZECZEK BARDZO MI SIE PODOBA,A JESLI CHCIALABYS GO SPRZEDAC TO NAPISZ CENE,POKAZE FOTKI MOJEMU.NIE UMIEMY SIE DOGADAC CO DO WOZKA MI SIE PODOBAJA KOLOROWE ON WOLI CIEMNE KOLORKI:wściekła/y:MASAKRA Z TYMI FACETAMI...JUZ DAWNO BYSMY KUPILI WOZEK ALE AKURAT W TEJ JEDNEJ KWESTII SIE NIE UMIEMY DOGADAC...BO TAK MAMY JUZ WSZYSKO,A DZIS ZAMOWILAM KOMPLECIK DO LOZECZKA O TAKIZobacz załącznik 324160I JUZ SIE NIE UMIE DOCZEKAC AZ GO BEDE MIEC,POWINIEN PRZYJSC JUTRO.BYLAM TEZ U MOJEGO GP I MOJE MALENSTWO JEST W SWIETNEJ FORMIE:happy2::happy2::happy2:
mm podobną pościel:-)
15ele.pościel HAFTY z moskitierą 90x120 MILPOL (1423423913) - Aukcje internetowe Allegro
tylko bez\ pieluszki i bez tego śpiworka co wisi na wieszaczku

kolor kremowy

pokaż zdjęcie wózia mężowi, jak mu się spodoba to sobie możemy ustalić cenę;-)
 
Do góry