reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

HANIULKA JA MIESZKAM NA RAHEEN...NIC SIE NIE MARTW POROD BEDZIE SZYBKI A TY ZA NIEDLUGO BEDZIESZ TRZYMAC SWOJA NIUNIE NA RACZKACH...CZY DOBRZE WYCZYTALAM CZY TO DZIEWCZYNKA???JA SPODZIEWAM SIE CHLOPCZYKA I OD POCZATKU BYLAM PEWNA ZE TO BEDZIE SYNUS:tak:TAK SIE PRZYZWYCZAILAM DO MOJEGO SKACZACEGO BRZUSZKA ZE TRUDNO MI SIE BEDZIE Z NIM ROZSTAC...POZDRAWIAM!!!

witam nowa mamusie Milo ze kolejna osoba z moich okolic nieomalze:-):-)

haniulka nic sie nie boj Ja panikara jestem i strasznie sie balam ale jak przyszlo co do czego to strach znika zupelnie Tyle sie dzieje ze nie masz czasu sie bac;-);-)

ViKamciaG w soboty wisla jest otwarta Aha co do kremow to moge je u sylci ci zostawic bo ja sie przeprowadzam wlasnie Kurcze tylko teraz gdzie one sa....
:dry: tu czy na nowym juz :zawstydzona/y: juz mam dosc tej przeprowadzki juz nie wiem co przewiozlam :no::wściekła/y:

milego dzionka wszystkim

milego dnia wszystkim
 
reklama
Witam kobitki:-) Ale dzis pogoda okropna brrr... Ale ja dzis dostalam sniadanko do lozka,wiec dzien mimo wszystko sie ladnie zaczal:-D
Malutka ja niestety jeszcze nie wiem czy chlopiec czy dziewczynka;-) Tez myslalam,ze dziewczynka bedzie,ale teraz kogo spotkam to mi mowi,ze chyba chlopak hihi. Zobaczymy na nastepnym usg go przycisne,zeby sie przyjrzal pozadnie hihi.
Pozdrawiam i mimo pogody milego dnia:-)
 
Dziebn dobry Wszystkim
Haniula i Malutka nie bojcie sie porodu , ja strasznie panikowalam, a okazalo sie ze nie bylo o co, w szpitalu opieka rewelacyjna, polecam znieczulenie epidiuralem:), chociaz gaz tez jest super:), powodzenia dziewczyny
 
Hej dziewczyny :)

Wpadam i zmykam na obiadek :)

Haniulka niewazne jaka plec najwazniejsze aby dzidzia byla zdrowa :) niemartw sie porod nie nie jest taki zly na jaki wyglada :) pamietaj ze nie tylko Ty przezyjesz bol i stres fasolinka rowniez, wiec napewno sama nie bedziesz :) a mowie Ci osoby pracujace w szpitalu sa rewelacyjne Wiec opieke bedziesz miala dobra :)
 
Haniulka ja polecam firmy -tako- mam takowy i jestem zadowolona Koszyk duzy zmienia sie raczke wiec dziecko jedzie przodem lub tylem do kierunku jazdy raczka jest regulowana jest gondola dla noworodka i spacerowka, wozek ogromny wygodny dla dziecka na pasach wiec dobrze dla dziecka tyle ze duzy i ciezki bardzo Na szczescie mamy duzy bagaznik wiec wchodzi bez problemu z zakupami ale ogolnie mam jeszcze parasolke Wczesniej mialam Hauck wozek tez bylam zadowolona ale nie tak jak z tego tako :) a tych wozkow jest tyle ogolnie do wyboru ze glowa boli czlowiek niewie co ma wybrac :)
 
ja tez lubie sobie poogladac wozki na allegro:-)tylko czasem ,jak widze cene,to sie zastanawiam ,czy one jakis pozlacane,czy co:-D

ja mam swojego gracco quatro tour the lux i dla kolejnego malenstwa tez spelni swoja role:) tym bardziej,ze rodzic bede w sierpniu,wiec na zime ten wozek jak znalazl:)poza tym mam parasolke no i podwojny wozio tez:)
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny;-) Ja wlasnie wybieram wozek na allegro tyle tego jest ze trudno sie na cos zdecydowac;-)
ja mialam quinny i sobie chwale Fotelik samochodowy i nosidelko w jednym (wpinane do wuzka), gondole nio i spacerowke I zadowolona z nich bylam
a fakt teraz to ofert mnustwo , producenci sie przescigaja w nowych modelach i wzorach i naprawde ciezko wybrac Powodzenia w poszukiwaniach;-)
 
reklama
Padam na twarz chlopaki zabkuja nie mam juz sily
nie mam czasu dla siebie chodze rozczochrana ratuuuuuuuuuunku

A tak pomijajac moje uzalanie sie to ViKamcia w sobote jest otwarta ale nie mam pewnosci




 
Do góry