reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Bry! Mam wieści od Gastone - "O 06.53 przyszły na świat Zosia (2,4) i Hania (2,6). Narazie Hania leży w inkubatorze, ma problemy z oddychaniem, Zosia przy mamusi. Są cudowne i śliczne" - dzielna Kobieta, gratuluję ;-)

Alex2339, powodzenia życzę :tak:

Pozdrawiam i miłego dnia życzę, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)
 
dzien doberek:)

Gastone gratulacje:)

Kamcia
.....hmmmmm....to chyba nie jest do konca tak.....uwierz ,ze my juz probowalismy ( jak widac) kilka razy....i z teorii Mayka powinna byc chlopcem:)no ale niestety.....ja mysle ,ze czasem poprostu tak jest....niektorzy maja samych chlopcow albo same dziewczyki a szczesciarze parki:):):):):):)
co by nie bylo ,wazne aby zdrowe dziecko bylo:)reszta juz nie jest tak wazna:)a dla mnie najwazneijsze ,aby kolejna ciaza przebiegala prawidlowo ,bez niespodzianek i aby sie poprostu udalo:):):):)to mi wystarczy:):):)


no nic.....uciekam:)
milego dnia
 
dzindusia poszlismy do kancelarii parafialnej przy sw. Mateuszu wypelnilam forme nasze imiona imie coreczki i imiona rodzocw chrzestnych i to wszystko no i date trzeb wpisac jaka Ci odpowiada - ksiadz oddzwoni do Ciebie i potwierdzi date to wszystko . jezeli chodzi o pieniazki to mielismy przygotowane dwie koperty w dniu chrztu jedna dla ksiedza i na kosciol , dajesz co laska :). a numer fryzjera 0871333214 Majka .

a co laska tzn ile?? jest jakas niepisana kwota minimalna?? bo w pl to zawsze muwia co laska ale minimum 50zl :crazy: przynajmniej u nas :no::confused2: dzieki na namiary a ona przyjmuje w domku??
 
Witam ja juz po wizycie

potwierdzilo sie ze to dwoch chlopcow z obydwojgiem wszystko ok
jeden ma 21cm 683g a drogi 22cm 790g
i obydwoje sa ulozeni glowkowo co mnie okropnie martwi

gastone ogromniaste gtatulacje
 
reklama
Do góry