reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
hej Aga, no co tak krótko?:-( nie zrażaj się jakimś upierdliwym upomnieniem i zaglądaj częściej, pisz więcej-brakuje tu Ciebie...
 
(sprawdzę , czy 3 minuty minęły od mojego ostatniego postu, i już Ci odpowiadam;-) :-D ) . No jak to co, to co kiedyś, spontanicznie:-)
 
ech jakos mi tak nie idzie....nie ma co pisac....czekam na @....dzis 28 dzien....ciekawe kidy przylezie...jesli przylezie....tasty wychodzily mi negatywne...zreszta wszystki zuzylam przez te moja niecierpliwosc hehehhe...
 
...tasty wychodzily mi negatywne...zreszta wszystki zuzylam przez te moja niecierpliwosc hehehhe...

hehe, co do tych testów-jak pierwszy raz robiłam, wyszedł mi negatywny. A ja normalnie wiedziałam, ze jestem w ciąży, nawet już na długo przed zrobieniem testu mialam taki sen, że wchodzimy z mężem do sklepu, a on mówi, zebym nie kupowała nowych ubrań, bo niedługo i tak bedą za ciasne, jak mi brzuszek urośnie:-) ach ta kobieca intuicja, no nie?;-)
 
Hej!!!! Ładnie dziś, nie? Byłyśmy na spacerku, było milusio, tylko musiałam być ciągle w ruchu, bo coś ten mój Szkrab czujnie spał :sorry2:... Czuję, że idzie zmiana pogody, strasznie boli mnie głowa :wściekła/y:! Ależ mnie cieszy, że jutro weekend :-p!!! Aine, widzę, że Ty też po nocach nie śpisz, witamy w klubie ;-)! Aga_irlandia, i tak dobrze, że chce Ci się do nas tu zaglądać, choć na chwilkę, ale zawsze to coś! A spontany to spontany, pewnie czymś nas w końcu zaskoczysz :blink:! Miłego wieczorku życzę i udanego weekendu, co nie znaczy, że nie zamierzam tu zaglądać :baffled:... Do klikania, papatki :-)
 
hej,faktycznie ładny dzionek dzisiaj był i oczywiscie trzeba go bylo wykorzystac.Bylam z łobuzami na placu zabaw i w parku milo bylo...dzieciaki odrazu inne jak pobiegaja i poszaleja na swierzym powietrzu!SUPER,ze znowu weekend troche meza wiecej bedzie w domku :)pozdrawiam!!!!!
 
Dzień dobry :-)!!! A tak zaglądnęłam miłego dnia życzyć :tak:, mimo deszczu... Aż się pochwalę - moja Oliwka miała w nocy jedną drzemkę trzygodzinną :-D, a później dwie po dwie godzinki - super!!!!! Pozdrawiam, papatki ;-)
 
reklama
Do góry