reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

gastone dzięki, to ważne, co napisałaś, bo juz mialam posłuchać rad rodzinki i złączyć materace z 2 łóżek( same materace, bo lozka za wysokie) i brać ją do nas na noc. Też trochę czytałam na ten temat i faktycznie wszędzie potwierdzają tę samą opinię-dziecko ma spać w łóżeczku. Wczoraj zasnęła o 1:30 na rękach RafałA,ale na szczeście jak ją położyl do łóżeczka, to spała do rana. Czyli jakiś sukces już jest, bo 2 noce wczesniej natychmiast się budziła, jak tylko dotknęła materacyka:-(
a w ogóle to dzień dobry wszystkim :-) i chciałam się podzielić radosną wiadomością, że Natalka dziś kończy roczek!!! ale to zleciało:-)
 
reklama
Witam :cool2:!!! Przywitać się chciałam i miłego dnia życzyć :sorry2:!!! Aga_irlandia, jak tam wizyta w klinice? Czekamy na wieści... Natinke18, dzięki za pozdrowienia, również pozdrawiam ;-). Aine, no ciężka praca przed Wami, ale później jaka korzyść. Poradzicie sobie, choć to nie miła walka, ale trzeba zagryść zęby i się nie poddawać! Aaa i jeszcze raz wszystkiego naj dla Natalki :-)!!!!!!!!!!!!!!!! Ja jeszcze dzisiaj w domu siedzę, ale mam zamiar jutro już to przerwać, szkoda mi tej pogody, a czuję się coraz lepiej, więc... Trzymajcie się dziewczyny, do nastepnego klikania, pa :-D
 
Aine sluchaj rad doswiadczonych mam! heheh Dla Natalki WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUZO SZCZESCIA I DNI PRZEPELNIONYCH RADOSCIA I ZABAWA !!! Dziewczyny (Krych i Sylwia) popatrzcie jak czas leci, niedawno Aine mowila ze ma coreczke 10 miesieczna tu juz rok! Zanim sie obejrzycie a bedziecie mialy z glowy kolki, karmienie nocne i wieczne siedzenie przy cycku! Bedziecie ganiac za swoimi pociechami i zbierac zabawki!Eh..strasznie czas leci, dzieci rosna a my sie starzejemy heheh pozdrawiam was i biore sie cholercia za robote bo mam mase prasowania przed wyjazdem i nie zdaze do niedzieli.paaaaaaaaaaaaaa
 
No i mamy katar :dry:, w prawdzie nie za wielki, ale na tyle męczący, że Oliwka zasypia na jakąś godzinkę, a później ma problem z zaśnięciem :baffled:, już troszkę mnie to męczy, bo tak jest od wczoraj... W prawdzie nieco lepiej było w nocy, bo spała po 2 godzinki i zasypiała od razu, może dziś też tak będzie :confused:... Idę kończyć gotować barszczyk czerwony, strasznie powoli mi dziś to idzie...
 
hej.....ja juz po wizycie.....
wyniki ok specjalista powiedzial ze zadowolony jest....
aspiryne mam brac gdy test ciazowy bedzie pozytywny....
nie maja sie czego czepic....wiec chyba dobrze....
pozdrawiam....
 
reklama
Do góry