reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

zapomnialam : dziewczyny czy wiecie o co chodzi z badaniem FLU&YOU (FLU VACCINATION)bo polozna mi dzis powiedziala zebym poddala sie im. moze ktos wie cos na temat tych badan???
dziekuje za kazda odpowiedz
Nigdy bym nie ryzyowala szczepienia w ciazy. 4 lata temu zaszczepilam sie i nigdy w moim zyciu nie chorowalam tak jak w tym wlasnie sezonie.
 
reklama
Maxymilian wydaje mi sie ze dla wszystkich, jak nie to ich pozwij wtedy bedzie całkiem Free ;-) niewydaje mi sie zeby nawet to sprawdzali... No chyba ze mama niezła szprycha i nie wyglada na swoje lata ;-)

Chodzi o wiek,tak jak dzieci maja inne ceny bez wzgledu gdzie mieszkaja to samo starsi ludzie wystarczy dok ktory to potwierdzi
 
Verita - gratuluję! jak Malutka ma na imię?

MlodamamaMonika - gratuluję! ekspresowy poród miałaś :) no i jak z karmieniem, cycuś czy butla?

karaluszek81 - myślę że jak zadzwonisz na pogotowie i powiesz że rodzisz i nie ma cię kto zawieźć to na pewno po Ciebie przyjadą. A co z opieką nad starszymi dziećmi jak będziesz w szpitalu? macie kogoś do pomocy?

Ja też jestem teraz z dzieciakami w PL. Super być u mamy, choć już trochę tęsknię za mężem:tak: wracamy 29.10.
 
Monika wlasnie jak z karmieniem cycus???


Cosola wiesz nie chce prosic mojego partnera znajomych o pomoc bo to bedzie wiecej gadania niz to warte i mozemy tez uslyszec NIE :wściekła/y: co do opieki to zostaje moj partner z chlopcami takze ten problem jest z glowy :tak:bo chlopaki do szkoly musza isc jak porod zacznie sie w dni powszednie . moj juz mi zapowiedzial zebym czasami nie wpadla na pomysl ze sama pojade autem do szpitala jak mnie wezma skurcze :szok:.(on wie ze jak nie znajde innego rozwiazania to tak zrobie :cool:)
zazdroszcze Ci -wam urlopu w Pl . wypoczywajcie i wracajcie cali i zdrowi
 
Karaluszek, u mnie w szkole rodzenia mówili, że karetki do porodu nie wysyłają.
Co do szczepień to i midwife w przychodni, i na zajęciach polecały szczepienie się na grypę i na koklusz.
 
no wlasnie mi polozna powiedziala ze moze byc problem z ta karetka. Dzis rozmawialam z angielka ktora 3msc temu rodzila i wzywala karetke i mowila ze nie bedzie zadnego problemu z ich przyjazdem :-). takze kolejny problem z glowy .
 
Ostatnia edycja:
jej troche mialam do nadrabiania, ale juz ogarniam, teraz ciezkie nocki mamy zanim Mala sie przestawi za to w dzien, a szczegolnie na spacerka aniolek :) Mala mi po porodzie odrazu do cyca dali i tak sie przyssala, ze tak juz zostalo. A poza tym, pokarmu mam tyle, ze chyba bede odciagac, bo czuje jak mi zaraz cycki wybuchna ;-) je z nich pieknie co 2 godziny i zaraz zasypia, no chyba,ze ja czkawka meczy co sie czesto zdarza ;/
 
reklama
Wiatm was dziewczyny... Dzisiaj mialam pierwszy scan i moje malenstwo ma juz 6 cm i przezylam cos niesamowitego. Do dzisiaj jeszcze nie zdawalam sobie sprawy ze to naprawde. Moj maluszek jest zdrowy i wszystko z nim w porzadku. Wspaniale przezycie :D Niestety jestem troszke przeziebiona i mam kaszel lecze sie syropem z cebuli ale zastanawiam sie czy sa jeszcze jakkies domowe sposoby na kaszel ktory moze mi pomoc a nie uwzglednia brania lekarstw bo staram sie tego uniknac.
 
Do góry