reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
U nas jako tako kolek nie było , ale z kevinem dawalam infacol i tez pomogło a do łagodzenia objawów , uspokojenia dźwięk suszarki najlepiej w miarę głośno i z YouTube ( taniej ;D )
 
Witajcie :)
MlodamamaMonika mozesz tez sprobowac espumisan ale jak nie myle to od 1 msc zycia dziecka .
a tak wogole to 15.10 na swiat przyszedl moj Patrick nie duzy chlopiec ale najwazniejsze ze zdrowy :) wazylem 3340 :) 56cm dlugi :).
pozdrawiamy wszystkie mamy i dzieciaczki;-)
 
Monia z dojazdem nie bylo problemu ale nie byla to karetka poniewaz jak juz ktoras pisala bedzie problem i tak wlasnie bylo. jak lekarz tlumaczyl ze maja wazniejsze wyjazdy typu zawal itd, mojago kolega nas zawiozl i tak w niedziele 23:30 znalezlismy sie w szpitalu i juz zostalismy bo wody mi odeszly i dali mi antybiotyk . a malutki sie urodzil w poniedzialek o 18:35 a w domku bylismy o 23:15 :).
alw we wtorek znowu wrocilismy bo nogi mi bardzo spochly i lekarze podejrzewali zator (zakrzep ) w zylach :(. i tak w srode zrobiono mi doplera nog i jednak to nie byla ta diagnoza :). lekarze mowili ze moze to byc od wisilku ze musze duuuuzo wypoczywac i nogi powinny wrocic do normy . takze kiedy sie da odpoczywam i nogi wracaja do normy .

DZIEWCZYNY MAM PYTANKO:czy moze wiecie w ktorym miejscu w lester robia teblice rejestracyjne do aut??? ukradli mi w auci jedna i teraz musze dorobic . bede wdzieczna za podpowiedz :)
 
reklama
Do góry