reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

kateusia-ja wlasnie tez mialam ten sam problem w tym tyg. z przeziebieniem, ja ogolnie stosowalam( mleko z czosnkiem miodem i maslem) i smarowalam gardlo amolem i pomoglo mi, kazdy ma jakies inne sposoby moze akurat Ci pomoze, chyba ze sie juz wyleczylas czego Ci zycze:-)
 
reklama
Agula niestety czosnku nie moge bo moje bibi najwyrazniej nie przepada bo mnnie strasznie mdli moj chlopak tylko raz we mnie wmusil, ale ten amol brzmi interesujaco. Najgorszy jest kaszel normalnie bralabym tabletki na kaszel ale no w tym wypadku niestety nie moge... Bo ogolnie przeziebienie mi juz przeszlo pozostal tylko ten okropny kaszel. Nie wiem juz co robic bo moj nie moze juz spac przeze mnie.
 
Dziewczyny zapraszam na sesje noworodkowa do nas:-) Inspiracja dla nas byl nasz synek, ktory urodzil sie kilka tygodni temu. Jesli chcecie miec taka pamiatke to serdecznie zapraszamy;-) wiecej informacji na www.piotrkomincz.com.pl



391759_3751310226794_1907874507_n.jpg
 
Ostatnia edycja:
A więc kessi to Kasia ;-) a tak Oliwierek pięknie wyszedł na fociach. Polecam rowniez a i ceny przystepne Pozdrawiam Kasie G.-K. ;-)
 
reklama
Do góry