reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

zapomnialam : dziewczyny czy wiecie o co chodzi z badaniem FLU&YOU (FLU VACCINATION)bo polozna mi dzis powiedziala zebym poddala sie im. moze ktos wie cos na temat tych badan???
dziekuje za kazda odpowiedz
 
reklama
zapomnialam : dziewczyny czy wiecie o co chodzi z badaniem FLU&YOU (FLU VACCINATION)bo polozna mi dzis powiedziala zebym poddala sie im. moze ktos wie cos na temat tych badan???
dziekuje za kazda odpowiedz

chodzi o szczepienie przeciwko grypie, powiklania w ciazy sa badzo grozne. ja sie normalnie nie szczepie a w ciazy sie zaszczepilam. :) idzieszdostajesz igielke w ramie i wychodzisz - tyle :p
 
Hejka:-):-) Odkad wrocilismy do UK raz w tyg.chodze na wizyty do szpitala, a to z polozna, ale od przyszlego tyg.bede miala juz luz bo dopiero w listopadzie na polowkowe mam wizyte. Jestem mile zaskoczona ze jestem tu pod taka opieka,nie to co w PL. Moje malenstwo ma dopiero 10 cm, i z usg wynika ze jestem w 13 tyg i 5 dniu, bo wiadomo ze z daty ostatniej miesiaczki inaczej wychodzi ktory tydzien. Ogolem ciaze znosze mozna by powiedziec dobrze, ale od poznego popoludnia do rana nic nie moge jesc, mdli mnie,zamiast tyc to chudne:szok: i ciagle mi sie odbija nawet jak nic nie jem strasznie wnerwiajace to jest. Moja cora juz sie zadomowila w przedszkolu nie bylo tak zle jak myslalam.
 
Dziekuje wszystkim, my juz w domku dochodzimy do siebie. Porod naturalny 3,5 godzinny. Lenka mierzy 56 cm i wazy 3600 i jest spiachem jak tata, ale z urody cala mama. W miare mozliwosci bede pisac, poki co Mala w dzien ma noc, a w nocy dzien , ale pewnie sie przestawi ;-)
 
MlodamamaMonika gratulacje:-)
Co do pory dnia i nocy na pewno sie przestawi.Nasza księżniczka ma nie całe 3 miesiące i juz sie poprzestawiała. W nocy ładnie śpi budzi się tylko na butle i do spania dalej, Wszystko się unormuje.

KasiaJ ja chodziłam do położnej na Parker Drive. Spoko babka sympatyczna i bardzo pomocna, możesz ją o wszystko pytać na pewno pomoże.

Dziewczyny czy polskiemu emerytowi też przysluguje znizka na autobusy national express. Chciałam rodzicom zabukować bilety z Luton do Leicester i tam właśnie jest 60+ ,że jedzie za darmo. Tylko nie wiem czy to dotyczy tylko emerytów UK.
 
Maxymilian wydaje mi sie ze dla wszystkich, jak nie to ich pozwij wtedy bedzie całkiem Free ;-) niewydaje mi sie zeby nawet to sprawdzali... No chyba ze mama niezła szprycha i nie wyglada na swoje lata ;-)
 
Witam.ja jak zwykle spac nie moge :no:
mam pytanie "moze ktos sie orientuje z Was kobietki, czy jak bede czula ze porod zaczol sie i okaze sie ze nie na mnie kto zawiezc do szpitala czy karetka ma prawo odmowi przyjazdu???
 
reklama
Verita, Monika gratulacje :-)

Witajcie ;-)

My od poniedziałku jesteśmy w Polsce. Tylko ja z dziećmi, maz do nas doleci i 19 wracamy do domku:tak: Odpiczywam bo wszyscy chętnie zajmują się Wojtkiem, Kuba ma się z kim bawić więc super.

Pozdrawiam
 
Do góry