reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Dziewczyny czy to normalne ,ze minął rok od urodzenia a ja nie czuje się dobrze w swoim ciele. Jak patrze się na siebie chce mi się płakać, próbowałam ćwiczyć i diety ale nic nie działa :-(
POZDRAWIAM
 
Kessi GRATULACJE !!!! Czekamy na foty ;-)

Elllaaa ja jester na lekkostrawnej diecie bo jeszcze karmie i sporo jeżdżę na rowerku od 2 tyg schudlam 2 kg i sporo cm poleciało w dół ;-) a jak nie karmisz to polecam dukana ;-)

Verita zgadzam sie z cosola - pozytywne myślenie ;-) jeszcze trochę i będziesz tulic Malenka różowa kluseczke ;-)
 
Witam. Jestem przyszla mloda mama niedlugo mam pierwsza wizyte u poloznej i tak sie zastanawiam ogolnie ktory szpital w Leicester wybrac? Moja siostra, ktora takze tutaj mieszka rodzila 5 lat temu w Glenfield Hospital ale to strasznie daleko i boje sie ze jakby co to moj partner bedzie mial problem z dojazdem.( Moja siostra lezala tydzien z corcia bo wczesniaczek) Jakie sa wasze opinie na temat szpitali w Leicester?
 
Witam. Jestem przyszla mloda mama niedlugo mam pierwsza wizyte u poloznej i tak sie zastanawiam ogolnie ktory szpital w Leicester wybrac? Moja siostra, ktora takze tutaj mieszka rodzila 5 lat temu w Glenfield Hospital ale to strasznie daleko i boje sie ze jakby co to moj partner bedzie mial problem z dojazdem.( Moja siostra lezala tydzien z corcia bo wczesniaczek) Jakie sa wasze opinie na temat szpitali w Leicester?

Gratulacje :-)
Co do szpitali to wybierz general hospital jest na evingtonie, w zadnym wypadku nie daj sie skusic royalem, za duzo zlych opini nawet od Angielek, ja tez nie jestem zachwycona nimi, bede rodzic w general.
 
reklama
Do góry