reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
A tak swoja droga na ebayu mozesz tez wystawic, bardzo ladne ciuszki i zadbane. A jak porobisz paczki z kilkoma sztukami to nawet lepsza sumke dostaniesz bo tanio masz.
 
Fakt ja tez nie lubie ebayu, ale widze tam duzo rzeczy i kupowac to owszem nawet meble bo tansze niz w sklepach. Na ta stronke zajrze z ciekawosci.
 
ja tam lubie ebay bo jest na cale uk, a sporo sprzerdaje glownie buty BARTEK :) :tak::tak::tak: ceny cenami, oplaty musza byc :( niestety ale sprzedaje tez na gumtree czasem
 
ja nie lubie sprzedawac na ebayu z innego powodu niz ceny. Jak tam ci idzie ineres? Duzo polakow zamawia butki? Obejrzalam sobie koleckcje, fajne.
 
Powoli wchodzimy na rynek , początki zawsze trudne, zanim ludzie sie dowiedzą, zanim bedą potrzebować , bo zazwyczaj ma sie na jakistam rozmiar i pózniej dopiero jak dziecko wyrośnie to sie kupuje ;-) walczymy ;-) butki świetne jakościowo, zdrowotne więc zbyt bedzie - mam nadzieje ;-) poki co to powolutku
 
reklama
Do góry