reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Kasia4412 hmm.... masz na mysli taka ksiazeczke o formacie a4? Jesli tak to ja jej nie dostalam na recepcji. Dopiero jak poszlam do poloznej to ona zalozyla mi taka a potem pytala sie o wszystkie rzeczy, ktore sa potrzebne do wypelnienia jej (przebyte choroby, dane ojca dziecka, moje itp.). Pamietam ze ta pierwsza wizyta u poloznej trawa najdluzej bo do wypelnienia jej potrzebne jest wiele informacji.
 
Ostatnia edycja:
kessi tak wlasnie taka w formacie A4 i w niej jest wlasnie wszystko to o czym piszesz i wlasnie nie wiem czy to wypelnic czy nie...hmmm chyba musze do nich przedzwonic i dopytac bo nie wiem
 
tak scan dopiero co, a teraz ledwo co posprzatam,a Lena juz szaleje i mega kopie ;-) . Mam pytanie znowu, bo dostalam listownie potwierdzenie urlopu macierzynskiego wraz ze zwrotem moich payslipow, ale tam dolaczylam tez to zaswiadczenie o byciu w ciazy i tego nie dostalam. Oni zwroca mi to listownie, czy musze dzwonic do nich i prosic aby to oddali?
 
tak scan dopiero co, a teraz ledwo co posprzatam,a Lena juz szaleje i mega kopie ;-) . Mam pytanie znowu, bo dostalam listownie potwierdzenie urlopu macierzynskiego wraz ze zwrotem moich payslipow, ale tam dolaczylam tez to zaswiadczenie o byciu w ciazy i tego nie dostalam. Oni zwroca mi to listownie, czy musze dzwonic do nich i prosic aby to oddali?
Jak dlugo czekalas az rozpatrza dokumenty i odesla ci z powrotem? Ja juz czekam chyba 3 tydzien i nic. Ani odeslanych payslipow ani decyzji, chocia wiem ze nalezy mi sie ale juz sie denerwuje gdzie to wszystko.
 
reklama
Dziewczyny, postanowiłam zwolnić trochę miejsca w szafie moich dzieciaków.


Zapraszam do obejrzenia ciuszków, które mam na sprzedaż:


https://picasaweb.google.com/105111286295327525245/SALECz1?authkey=Gv1sRgCJ_N7If72LW_yAE#



Pod każdym zdjęciem znajdziecie opis, myślę że ceny są bardzo atrakcyjne, a rzeczny naprawdę fajne i praktyczne!
Jeśli któraś jest czymś zainteresowana to proszę o kontakt, możemy zawsze umówić się na oglądanie w realu:tak:

Pozdrawiam!
 
Do góry