reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Czesc, mam pytanie, bo stwierdzilam, ze czas najwyzszy ogarnac troche sie z ubrankami, kosmetykami itp. mianowicie moze macie jakis sprawdzony proszek do prania dla dzieci, ktory nie uczula, ale tez nie kosztuje mega duzo ? Z gory dziekuje ;-) A i Kasia4412 gratulacje ;-)
 
Kasia4412 gratulacje! :-)

MlodaMamaMonika ja pralam ubranka dla swojego malucha w fairy non bio.Polecily mi go moje kolezanki ich dzieci nie dostaly zadnego uczulenia wiec ja tez w taki kupilam. Jesli chodzi o cene to nie pamietam ile kosztowal ale zawsze mozna gdzies wylukac promocje.
 
Kasia4412 - gratuluję! :-) wystarczy, że zadzwonisz do przychodni, gdzie jesteś zarejestrowana, oni wezmą twoje namiary i ja jakiś czas położna się z tobą skontaktuje.

MlodaMamaMonika - ja do prania przez pierwsze kilka miesięcy używałam fairy, teraz już wszystko piorę razem w zwykłym płynie z dodatkiem vanish sensitive.
Co do kosmetyków to do pupy polecam bepanten (można dostać w każdym markecie), oliwkę w żelu Jonson&Jonson i płyn do mycia ciała i włosów (2 w 1) też tej firmy. Choć na początku, przez pierwszy miesiąc, myliśmy dzieciaki tylko wodą.
Bambino jest fajne, ładnie pachnie, też czasem używamy, kiedyś było w dużym polskim sklepie, ale ostatnio coś tego nie widzę.
 
Moje kolezanki matki uzywaly przez pierwsze miesiace Oliatum do kapieli i nawilzania skory. I ja tez mam taki zamiar ostanio sie naszukalam tego i znalazlam w bootsie na internecie bo jakos w centrum nigdy mi sie udalo mi sie trafic. Jesli chodzi o Bambino to widzialam sa dostepne w polskich aptekach internetowych. Do pupy tez zakupilam Bepanten :-).
 
reklama
Do góry