reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

my bylismy w sobotę w Abbey Parku ale karuzele były zamknięte ze względu na podmokły teren. Poszliśmy na plac zabaw.
W nocy ok 2 wylądowaliśmy na porodówce a o 4:08 przyszła na swiat nasza córka Dominika 3640kg. Do domku wrócilismy ok13. Mała daje na razie w kość non stop płacze:wściekła/y:Może jej to przejdzie
Pozdrawiam
 
reklama
cosola- fajnie by bylo dzielic sie opiniami na temat miejsc w ktorych sa jakies atrakcje dla dzieci i doroslych:-) ja Wam polecam: TROPICAL BIRD GARDEN, WHEELGATEPARK, tylko tyle bo wiekszosc napisala kolezanka:-) Maksymilian- GRATULACJE dla Was rodzicow, niech sie mala zdrowo chowa:-)
 
Maksymilian gratuluję córeczki! schemat porodu jak u mnie, 2 godziny i po wszystkim:tak: mam nadzieję że Mała szybko przyzwyczai się do świata i nie będzie Wam dawała za dużo w kość (może to przez upał?), pozdrawiam!
 
Czesc wszystkim, mam pytanie nie wiecie jak tu wygladaja szkoly rodzenia? Czy sa platne czy nie, moze zajecia sa nawet w weekendy? Jestem w 29 tygodniu ciazy i mysle, ze moze czas o tym pomyslec ?!
 
MlodaMama my byliśmy w szkole rodzenia w pierwszej ciąży. Było to jednorazowe spotkanie ok 2 godzin w szpitalu. Nic ciekawego nie było nie polecam. Zapytaj położną o szkołę rodzenia. My od położnej dostaliśmy numer telefonu i umawialiśmy się na spotkanie do szkoły rodzenia.
 
Maksymilinan gratulacje coreczki:) mala pewnie musi sie przyzwyczaic do tego swiata...
MlodaMama ja wlasnie wybieram sie 4 sierpnia do szkoly rodzenia do szpitala. Dzownilam tam z miesiac temu bo tak poradzila mi polozna i umowilam sie na konkrtena date.

Pytanie do wszystkich mam: pracyjecie na caly etat, na pol etatu czy siedzicie z dziecmi w domu??Pytam bo jestem ciekawa jak to wyglada u innych czy musialyscie wybierac??

Jesli chodzi o mnie to ja pracuje na okolo 30 godzin w tygodniu czasami wiecej. Zalezy jak mnie potrzebuja. Za dwa tygodnie ide na urlop;-) bo musze wykorzystac przed macierzynskim. A pozniej planuje byc 9 miesiecy na macierzynskim i powrot do pracy na tylko 30 godzin bo bedziemy na zmiane z mezem zajmowac sie maluchem:-). Taki jest plan ale jak to bedzie to czas pokaze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Ciężarówki, mam do sprzedania (bardzo tanio, po 20-50 pensów za sztukę) ciuszki na chłopca od zera do 1.5 roku i na dziewczynkę od 0 do 3 miesięcy, jeśli któraś jest zainteresowana to proszę o kontakt, możemy się spotkać albo mogę przesłać zdjęcia, jeśli ktoś jest czymś zainteresowany:tak:
 
Do góry