reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
witam szukam mam z okolicy Hinckley koło basenu lub okolice Braunston :-):-):-) ja mieszkam w tych okolicach i mam 2 letnią córeczke
 
Witam, mam na imie Agnieszka w Leicester mieszkam prawie 3 lata,ale od wrzesnia mieszkamy na Braunstone na LE3 2PU, mam corke Nikole ma 3 lata. Chetnie sie spotkamy z jakimis dziecmi i mamami i wspolnie spedzimy milo czas:p
 
Witam, mam na imie Agnieszka w Leicester mieszkam prawie 3 lata,ale od wrzesnia mieszkamy na Braunstone na LE3 2PU, mam corke Nikole ma 3 lata. Chetnie sie spotkamy z jakimis dziecmi i mamami i wspolnie spedzimy milo czas:p

super to widzę że mieszkasz nie daleko mnie może jak będzie ładna pogoda to spotkamy się w parku z dzieciakami :-)
 
:-D bylo chyba w marcu az caly tydzien :-D tez siedze w domu i najwyzej na ogrodek wyjde ,tylko ze nie daje rady sama na duzsze wyprawy .Mowia ze jesien bedzie pogodna wiec czekam
 
A ja słyszałam, że jeszcze ma być ładna pogoda:tak:

Verita no co Ty nie pamiętasz? W maju były upały, pamiętam już ledwo chodziłam z brzuszkiem a gorąco było jak na Anglię:tak: no ale od tej pory pada:wściekła/y:

Witam nowe mamusie:-)
 
Jestem tak zdolowana tymi deszczami ze pamietam tylko ten marzec bo akurat pracowalam :no: cale dnie i nic sie nie nacieszylam;-)
Ale jak mowisz w maju tzn ze co drugi miesiac czyli ??? teraz ??? Czas najwyzszy :-D
 
Wszystko możliwe:-D hehe.

Ja się już odzwyczaiłam od upałów w Polsce i nie lubię ich za bardzo ale to co teraz tu się dzieje to sama mam dość:wściekła/y: nie można wyjść z dziećmi na spacer. Mam nadzieje, ze jeszcze będzie słonecznie:tak:
 
reklama
Hej witam nowe mamy:-)
Co do pogody to tragedia w tym roku, ale od piatku ma być ponoć troche ładniej i mniej deszczowo. mam nadzieję, że się sprawdzi bo w Abbey parku będą karuzele i poszłabym z młodym niech ma trochę atrakcji.
Co do porodu to nadal czekamy jak się nic nie wykluje do 25 lipca to idę na wywolywanie
POZDRAWIAM
 
Do góry