reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Mariolka
witaj w domu na Lester'owskiej ziemii :-)
Udanych zakupów jutro życzę.
Zostaw tylko coś dla mnie,bo za tydzień ja się tam wybieram i już doczekać się nie mogę :-D
Mój B. jutro jedzie z Tosikiem na cały dzień do siostry.
Będą z szwagrem robić biurko dla ich młodszej córki.
Ja mam labe...a więc muza na maxa i pranie wykładzin,a dotego dobrego drinka sobie zaserwuje... a co...jak wolne to wolne :D

U mnie kolejny etap prac remontowych zakończony,tym razem w kuchni.
Anetka rzadko zagląda ale może kiedyś będzie miała ochotę popatrzeć,zapraszam zainteresowanych:

http://deccoria.pl/galeria,id,40198

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobrze, że napisałyście o mężach i ich poczynaniach:-D to uratowało wczoraj mojego Adama, bo utwierdziłam się w przekonaniu, że jest "normalny" i nie odbiega od normy;-):-D:-D , o "pomysłach" mojego męża kiedy indziej:-D napiszę, wyszło słonko i trzeba korzystać póki jest.
Miłego dnia
 
Będę wdzięczna za przepisy na jakieś "frykasy" dla dzieci:-D
Bartek :-D generalnie ładnie je, aż tak nie narzekam, ale może Wy dajecie coś swoim dzieciom co one uwielbiają a ja nie wpadłam na to żeby właśnie takie "coś" też zaserwować Bartkowi.
Flipsy, paluszki, domowe obiadki to wszystko jemy, ale szukam jakiś nowych pomysłów:-D
Ale dzisiaj było i chyba nadal jest:-D ciepło, świetnie, jakby to Anglik powiedział: lovely:-D:-D:-D

See U;-)
 
zyje zyje :) ciezko bylo ale zyje chociaz juz jak przyjechalismy do domu to nerwowo nie wytrzymalam i zaczelam na wszystkich krzyczec :D ale juz dobrze jest :)

Jutro urodzinki moje kurde nawet nie pamietalam ale moj przypomnial mi juz dzisiaj hehe ....;) niestety jutrzejsze zakupy odkladamy na wtorek wlasnie dlatego ze jutro trzeba odpoczac :) !!!!!

a Nasza Oliwka umie sie przedstawic.Pytamy jak masz na imie a ona ,,Olii,, a na nazwisko ,, pempien ,, :D
 
haha dzieki :D Panienka pempien juz spi zgon na miejscu byl :D ciekawe czy jutro bedzie spala bo mamy zamiar wyjsc na balety krotkie wieczorem z moim :D heheh no to powodzenia sobie zycze :D haha :D
 
Ja też jutro baletowo :-D
Bartek wróci z małym późnym wieczorem,biorą ze sobą kojec więc jak coś mały tam zaśnie.
Ja sobie potańcze na odkurzaczu do wykładzin przy paru drinkach i potem jak to zwykle bywa piątkowo - baletowo :-D
 
reklama
Do góry