reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Ja już kilka razy korzystałam z tego odkurzacza.
Wypożyczam z B&Q i ja średnio jestem zadowolona z efektów.
Liczyłam na o wiele lepszy efekt.
Ale lepsze to niż pranie Vanish'em na kolanach i moje ego jakoś się lepiej wtedy czuje,że jest czyściej i mniej "roztoczowo" :-D
Nie ma to jednak jak wynajęcie profesjonalnego sprzętu i pana do obsługi tego ale to pewnie sporo kosztuje więc biorę ten co biorę.
W PL miałam znajomego,który prowadził własną firmę właśnie od prania wykładzin i czasem sobie go "zamawiałam" więc mam porównanie a w sumie to porównania nie ma.
Ten z B&Q chowa się w porównaniu do tamtego.
Ok. idę listwy malować i to by był koniec z malowaniem sypialni...huuurraa :D
 
reklama
Dzieńdobry.

No i zaczęły się jesienne pluchy i przeziębienia i Tosik zakatarzony biega.
Dotego wygląda jak po wojnie.
Pobudka standardowo o 6stej i natychmiast biorę go na dół,bo po akcji zwyskakiwaniem z łóżeczka mam obawy go tam zostawiać.
A ten jak tu zaczął szalec i biegać,to kantu od stołu nie nauważył i z całej siły łukiem brwiowym o ten kant.
Dobrze,że kanty półokrągłe,bo inaczej to szpital i zszywanie murowane.
Łuk natychmiast mu spuchł i posiniał.
Dotego jak się uspokoił to musiał rączą sprawdzić co to mu tam koło oczka wyrosło i się podrapał jak cholera tol też wygląda jak bokser...no i trzeba było się o córkę postarać :-D
Koleżnaka z osiedla też ma synka i mówi,że to wszyscy chłopcy tak mają.
Jej mały wiecznie tez posiniaczony,podrapany,porozcinany.
Ma 3 latka i poszedł w tym roku do przedszkola więc Lucyna mówi,że mały jeszce gorzej wyglą niż jak był w domu,bo w przedszkolu jeszcze większa ekpia chłystków do rozrabiania.

Miałam iść w środę zważyć tego mojego klopsa,bo już dawno nie byłam ale teraz to poczekam aż mu wszystko z buzi zejdzie,bo aż się boje co one sobie tam pomyślą.
 
No to miałaś poranek:-(
Mój Bartek obudził się przed 5 :szok: jak Adam wychodził do pracy, ale na szczęście dziecko doszło do wniosku, że jednak chyba trochę za wcześnie na wstawanie i po (dłuższej) chwili zasnął i obudziliśmy się o 9:-D:-D:-D a właściwie to Adam dzwonił bo miał przerwę i nas obudził:-D

Fakt, pogoda dzisiaj nas nie rozpieszcza, wszystkie plany spacerowe nam pokrzyżowała, cóż, trzeba sobie jakoś radzić;-)

Bartek teraz drzemie a ja znowu w kuchni:-D już nawet laptopa tutaj przyniosłam:-D
 
hej kobietki!

No pogoda faktycznie do niczego.
Iwonka ja takiego szczescia ie mialam i moj maly obudzil sie juz o 6. probowalm go troche przetrzymac w lozku ale zapomnij.
meczy mnie ten jego problem ze spaniem.
a najgorsze ze chyba znowu zabki mu ida. ciagle slini sie jak diabli, wczorak mial nawet lekka biegunke, wszystko pcha do buzki. masakra...
mam nadzieje ze na urlopie tak nie bedze. troche sie boje jak zniesie lot itp. no ale zobaczymy.

Daysie zdradz mi prosze na jakiej zasadzie wypozyczasz ten odkyrzacz bo sama chetnie bym skorzystala. i ile mniej wiecej za to placicie?
mam nadzieje ze Toskowi katarek szybko minie. a co do ciaglych sladow brojenia u chlopcow to mam to samo.
ja to musze miec oczu na okolo glowy przy moim smyku. jak chyba wiekszosc mam. ale na pocieszenie powiem wam ze dziewczynki tez sie takie zdazaja hihi.

no to milego dnia.
ide sprzatac.

papa!
 
Dr.RUG tak się nazywa ta usługa i odkurzacz.
Wypożyczam na 24h za 25 pound.
Tyle,że ja biorę na spółkę z koleżanką po sąsiedzku i składamy się po 12,5 pound.
Czasem są fajne promocje głównie na święta 24h- 20pound, 48h- za 25 pound.
Trzeba przywieźć 2 dokumenty (potwierdzenie adresu i tożsamości)
Zazwyczaj chcą ID i wyciąg z banku lub karte kredytową ale nie debetowa lub rachunek utility czy council tax.
Dostajesz odkurzacz i butle płynu.
Po 24h do zwrotu.
Czasem można zrobić rezerwacje za kaucją.
Ale i z dokumentami i z rezerwacją to zależy na jak rozgarniętego gościa z obsługi trafisz.
Każdy chce co innego i co innego gada ale ja już się dotego przyzwyczaiłam i dobrze ,że B&Q mam pod nosem :-D
Ale można też wziąć na Beaumont Leys w pralni chemicznej czy np.w Morrisons.
 
dzieki Daysie za info. musze sie tez wkoncu za te caroety wziac. bo jak na razie to szorowalam na kolanach.
ale to dopiero po urlopie.:-)
na razie to sie musze skupic na pakowaniu manatkow.
kupilam takie torby ktore mieszcza sporo ciuchow i jak sie je zamknie i wyssa odkurzaczem powietrze to zajmuje polowe miejsca hihi( nie pamietam angielskiej nazwy).jaka glupia bylam ze wczesniej na to nie wpadlam. praktyczne to.


papa!!!
 
reklama
W Poundland to- vaccum bag- się nazywa.
Jednakże trzeba uważać,bo owszem mało miejsca zajmuje wtedy bagaż co nie znaczy,że ma inną masę ;-)
Objętość mniejsza ale nie masa.
Tak,że tak czy owak trzeba ważyć i uważać na to aby nieprzekroczyc limitu.
Co nie zmienia faktu,że są one bardzo praktyczne.
Ja ich normalnie w szafach używam.
Np.na grube swetry zimowe,które zajmują całą półkę;-)
 
Do góry