reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
haha dzieki kochana !! no tak roztanczona to ja napewno wrocilam ;) zobaczymy czy do miasta wyskoczymy bo mala nam zabkuje i nie wiadomo jak to bedzie ale sprobowac zawsze mozna ;) !!!

zakupy w ikei udane :) nawet patelke sobie kupilam hahaha :D
 
To jednak dziś pojechaliście?
Pochwal się co kupiłaś :tak:
Twoje zdrowie kochana właśnie piwko otwieram i za wykładzinę z salonie się biorę :-D
Pogoda dziś odstrasza przed wychodzeniem gdziekolwiek.
Uciekam pa pa.
 
No i jak tu się za robotę wziąć.
Swoje dziecko człowiek "pogonił" to sąsiadka z dzieckiem przyszła i dopiero wyszła.
Trzeba mi w oknie chyba szyld wystawić "KAFETERIA DZIŚ NIE CZYNNA" :-D:-D:-D
 
hej kobietki :) !!!

haha Daysi ty to masz szczescie jednak :) gosci a gosci moze lepiej zrob sobie taki szyld na specjalne okazje haha :D

U nas piekny dzien mala jakas taka grzeczna haha :) ale znowu w nocy nie dala pospac jzu likwidujemy jej szczebelki wkoncu jakos na dniach.. boze wychodza jej 4 zeby na raz tragedia ;/

Zakupy z wczoraj to zielony dywan taki chyba sam jak ma Daysi ;) tablice rowniez ale kurde jaka ona wielka szook ... zestawy do jedzenia i pare dupereli :) ogolnie juz z mama sie umawiamy za 2 tyg znowu jechac :D hehe

I jak mowilam moja pokochala zupy w Polsce.. I teraz juz ugotowalam krupnik .. heh niestety trzeba sie wziasc za zupki :)

Wczoraj wyslalam 5 Cv i o dziwo 3 osoby odpisaly odrazu szoook.. bo 3 miesiace szukalam roboty i nic cisza a teraz. :) mam nadszieje ze cos sie uda do 26 listopada zarobic ;) !!!!

Uciekam sie ubierac :) milego dnia :)
 
Hej,
Tak słonko świeci pięknie, my już byliśmy rano na spacerze i mieliśmy jeszcze zajrzeć do parku i właściwie zajrzeliśmy, ale co tylko Bartusia wyciągnęłam z wózka, żeby sobie mógł pochodzić, to on tylko stanął i ... zrobił kupę:-D:-D moje maleństwo kochane:-D, tak właściwie to była jego pora;-)
Teraz drzema a ja jak zwykle w kuchni;-)
A gdzie wysyłałaś podania Mariolka?
Może i ja się zmobilizuję i chociaż na dwa dni w tygodniu, trzeba coś działać:-)
 
reklama
Cześć.
Wczoraj miałam dzień błogiego lenistwa.
Z racji tego,że wszędzie było mokro bo podłogi schły,cały dzień w łóżku z książką przesiedziałam.
Mały siedział między nami i nie chciał nawet za bardzo uciekać na podłogę.
Zamówilismy pizzę na obiad to nawet gotować nie musiałam i tak sobota zleciała.
Bartek wrócił z małym w sobotę o 00.30 w nocy.
Mały zasnął w kojcu a oni walczyli z tym biurkiem tyle czasu.
Ja wkońcu jakimś cuden wyprałam te wykładziny do końca.
Najpierw jedna przyszła z dzieckiem a nie zdążyła wyjść,to następna sąsiadka na piwko,ale ta to konkretna,jedno piwko,chwila plot i następne po robocie :D
Trochę byłam zła,bo wyraźnie mówiłam,że mam zajęty piatek.
Swoją drogą to ja się tak czasem zastanawiam skąd one mają tyle czasu,żeby kilka razy w tygdniu umawiać się na kawy itd.
Mnie czasu wiecznie brak,wiecznie mam coś do zrobienia,wiecznie jestem za biegana,mam małe absorbujące dziecko a te latają 6 razy w tyg.do parków i na kawki.
Może ja źle zorganizowana jestem...hhmmyy...
A jak wrócę na 8h do pracy to już wogóle nie będę wiedziała gdzie ręce włożyć.

Marioka jak zdrówko po imprezie?
Ja koniec końców poszłam do sąsiadki i tyle.
Tak lało,że już nawet do pubu nie chciało nam się iść.
 
Do góry