reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Ja nie wiem gdzie to dokładnie jest.
Moi rodzice pochodzą z Lublina a ja z Trójmiasta.
Rodzina w Białymstoku to ze strony mojego Bartka.
Ja osobiście nie mam pojęcia gdzie to dokładnie jest.
Chyba gdzieś koło Moniek z tego co kojarze.
 
Hej,
Adam już wyjechał, pozabierał nam prawie wszystkie rzeczy( na szczęście zmieściły się do samochodu), teraz do 15 będziemy mieli szkołę przetrwania;-), jak sobie poradzić z tymi resztkami co mamy:-D

Impreza Bartusiowa bardzo udana:-D dziecko jak nigdy było bardzo zdyscyplinowane:-D nawet drzemkę sobie zrobił wyjątkowo przed imprezą, pewnie żeby mieć siłę:-D:-D:-D
Co do prezentów, to wszyscy genialnie wpadli na ten sam pomysł i obdarowali Bartka "kopertami":-D:-D:-D, przynajmniej takie prezenty mało miejsca zajmują:-D, ale w Anglii oczywiście mamy kupić co uważamy za stosowne i udokumentować;-).

A co tam u Was?
Faktycznie jakoś mało tu chyba zaglądacie ostatnio;-), ale to wszystko zrozumiałe, takie życie:-D
 
Już wróciłam internetowo :laugh2:
U Nas bez większych zmian.
Zajęta bardzo jestem więc i brak czasu na forum.
Fajnie Iwonka,że się imprezka udała.
Ty lecisz 15.09 z Wrocławia?
To najprawdopodobniej z bratem mojej koleżanki będziesz lecieć.
Też 15stego wylatuje z Wrocławia Rayan ,przylatuje na tydzień do siostry.
U Nas rodzinne party w piątek ten i za tydzień również.
W czwartek do Ikea się wybieram.
Mariolka teraz tablice są za 12,99.
No i na dniach być może zakupię wymarzoną lustrzankę...ależ się ciesze :-):-):-)
Zobaczę czy w Currys jest ten model co chcę, jeśli nie to dopiero w PL :-(
Pozdrawiam.



Witaj Dziubek na forum.
Ja nie mieszkam w Hamilton ale mam tam koleżanki.
Jedna bez dzietna,druga dzieciata(córka 3 latka)
Fajna okolica.
A ile ma Twoja pociecha?
 
Ostatnia edycja:
Witam ponownie ;) no no dzisiaj dziadzius Oliwke usypial haha naopowiadal sie bajek biedaczek :D a teraz ciotka pierwszy raz probuje :D zobaczymy co z tego wyjdzie bo mala znowu wrocila do starych zwyczajow.....bryyy....;/ nie dobrze :(:(

Daysi 3mam kciuki abys trafila w swoje cudenko :)!!!

Witam Cie dziubek rowniez. Szczerze nawet nie wiem gdzie jest hamilton ;) ja z leicester forest east. wiec watpie ze ktos tutaj kolo mnie mieszka :D heheh

No w niedziele ostatni raz na carboot przed wyjzdem i chyba juz ostatni bo do pazdziernika chyba sa mam nadzieje ze pogoda bedzie bo jak nie to sie zalamie ;:):):):)( a moj kochany maz oberwie ode mnie :D wiec oby nie padalo haha:D
 
reklama
No nareszcie trochę się ruszyło:-D
Ja tez witam nową "Mamę z Leicester":-D:-D i podobnie jak Mariolka nie wiem gdzie jest Hamilton, ale wkrótce sprawdzę;-)

Daysie, tak ja lecę 15 z Wrocławia, jak brat koleżanki leci do East Midlands to lecimy razem:-D, daj mu moje namiary to pomoże mi przy wózku ;-)obecnie nie stresuję się (chwilowo) lotem tylko jak ja się zabiorę z tymi moimi wszystkimi bagażami + wózek + dziecko:-D:-D:-D jakoś trzeba będzie dać radę, wyjścia nie ma.
 
Do góry