reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Ja latam Ryanair, bo to mi tylko do Wrocławia pasuje, bagaż rzeczywiście drogi. Teraz jak Adam przyleci to ma tylko podręczny, to dosyć tanio wszystko wyszło, ale zazwyczaj płacimy za bagaż.
Ja się cały czas zastanawiam czy brać wózek czy już samochodem go załadować i tak ostatnio prawie go nie używamy, no zobaczymy.
 
reklama
Moja sąsiadka też Rayan i też do Wrocławia.
Ja wolałabym Rayan,bo mam lotnisko pod nosem w Birmingham a tak trzeba aż do London-Luton się bujać,bo stamtąd tylko Wizzair lata do Gdanska.
A wolę już pojechać ten kawał drogi na lotnisko ale bez problemu wziąć 64 kg bagażu za 36 Pound.
Na Rayan zapaciłabym dużo więcej mimo iż wygodniej z lotniskiem.
 
Ja niestety nie mam z East Mildlands żadnej łączności do Gdańska.
Kiedyś ale krótko były loty z Coventry czy Coalvile...dokładnie już nie pamętam.
W każdym bądź razie oba miasta blisko Le'ster.
 
My tez latamy ryanair, bo może bagaż mają mniejszy, ale ceny za bilety korzystniejsze. A co do bagażu to za 15 kg maja 15funtów a za 20 kg 20 funtów. My w ryanair bukowaliśmy bilety za 5 funtów od osoby w jedną stronę. Tak więc cały koszt łącznie z bagażami mieliśmy70 funtów. Wizz air nigdy nie ma takich promocji na ceny biletów. Teraz ściągają klientów bagażem 32kg. My możemy latać i tymi i tymi liniami bo do Katowic latają i Ci i Ci.
U Maksymilian stwierdzono egzemę ale pomalutku już zanika. Dostaliśmy kremy, maści i mydełko no i smarujemy teraz wszystkim naszego synusia.
Poza tym u nas ok
Kornasia dziękujemy za wczorajszy spacerek.
 
co do bagażu to za 15 kg maja 15funtów a za 20 kg 20 funtów. My w ryanair bukowaliśmy bilety za 5 funtów od osoby w jedną stronę..
Ja wczoraj sprawdzałam Rayan i było tak jak wyżej napisałam.
Chyba,że coś źle doczytałam.
Z tego co widzę to to się zmienia.
Anetka pisała,że ok.4 mies. temu płaciła za bagaż w Wizzair 18 pound a ja zapłacę tylko 13 pound.
Ja akurat wolę dopłacić więcej za bilet a przewieźć więcej kilo.
Niby nic w PL zazwyczaj nie kupuję a ostatnio na styk mieliśmy po 30kg w walizkach :-D
A to ktoś coś dał,a to pare rzeczy sami kupiliśmy...
 
Teraz jeszcze raz weszłam na Rayain i mi się wyświetla :
15kg - 30pound
20kg -50 pound
nie wiem czy wyświetli się ten link co podam:
https://www.bookryanair.com/SkySales/FRServices.aspx
Tam pisze,że 15 kg to 15 funtów za lot w jedną stronę.
A to mnie taka opcja nie interesuje,bo ja wracam do UK z mężem i dzieckiem w tym samym czasie.

"1 Torba - (15kg) - za sztukę bagażu/za lot w jedną stronę"

Do tego jest napisane,że w cene bagażu rejestrowanego wlicza się okres lotu tj. w szczycie sezonu itd. i zapłacimy wtedy więcej za bagaż, a poza tymi okresami,które tam uwzględnione mniej.
Czyli jakby nie patrząc i wszystko rasumując to nie wielka różnica cenowa wychodzi ,a bagażu w Wizzair można zdecydowanie więcej przewieźć.

Do tego ja mam pytanie Maksymilian,czy ty bukowałaś bilety oba +syn w obie strony i oba z opłatą za bagaż(tj.2xbagaż po 15kg za 15 pound w każdą stronę czyli 15 pound x4),bo jeśli tak,to,rzeczywiście tanio Cię te bilety wyniosły.
Jeśli inaczej ...to to żadna różnica cenowa.

Ja bukuję Wizzair oba bilety+syn w obie strony i oba bagaże w obie strony po 32 kg.
Łączny koszt 148 pound.
 
Ostatnia edycja:
Koniec końców i tak te linie co Wszystkie latamy są tańsze niż np. LOT:-D:-D:-D
tam to dopiero są ceny.
A pamiętacie jak w pierwszym odcinku "Londyńczyków" oni właśnie LOT'em lecieli do Londynu, Boże jak ja się wtedy uśmiałam:-D:-D:-D:-D:-D:-D, ale że LOT sponsorował produkcje to musieli trochę rzeczywistość ponaginać.

Maksymilian, dobrze że synkowi już przechodzi, ale teraz pewnie musisz się pilnować i kremować Maksia.
 
reklama
Do góry